اندکی قبل از مثبت شدن تست تاج ، ترامپ سفرهای زیادی را انجام داد و با بیش از 100 نفر دیدار کرد


اطلاعات غلط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا

الکس وونگ / تصاویر گتی

دونالد رئیس جمهور آمریکا ترامپ در روزهای قبل از آزمایش تاج مثبت خود بسیار سفر کرد و نزدیک به ده ها نفر بود.

مشخص نیست چه مدت ترامپ تا آن زمان ممکن بود مسری باشد.

وی اکنون پس از بروز علائم تب و سرفه در بیمارستان نظامی تحت درمان است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، روزهای قبل از آزمایش مثبت تاج خود بسیار سفر کرد و نزدیک به ده ها نفر بود. مشخص نیست که ترامپ در این مدت چه مدت می تواند آلوده شود.

تصمیم بعد از ظهر پنجشنبه برای رفتن به یک جلسه اهداکنندگان در نیوجرسی پس از شناخته شدن آزمایش مثبت توسط هاوپ هیکس ، مشاور ترامپ ، در کاخ سفید احساساتی شد. سخنگوی ترامپ ، کیلی مک انانی ، درمورد پرسیدن خبرنگاران از تصمیم چه کسی تصمیم گرفت. طبق گزارش رسانه ها ، جلسه در باشگاه گلف ترامپ در بدمینستر نه تنها پایان باز نداشت – به گفته شرکت کنندگان ، جلسه ای نیز در یک حلقه باریکتر با اهدا کنندگان ویژه سخاوتمندانه برگزار شد.

ترامپ همچنین روز چهارشنبه در سفر به مینه سوتا با اهدا کنندگان دیدار کرد. هنوز مشخص نیست که چند نفر در یک خانه خصوصی در این مراسم شرکت کرده اند. عصر ، او یکی از سخنرانی های مبارزاتی خود را در فرودگاه دولوت ایراد کرد – اما بسیار کوتاه تر از سخنرانی های قبلی بود.

سه شنبه شب ، ترامپ برای اولین مناظره تلویزیونی با جو بایدن ، رقیب خود ، در کلیولند روی صحنه ظاهر شد. اعضای خانواده ترامپ برخلاف مشخصات برگزارکنندگان ، در میان چند ده تماشاگر بودند ، آنها به محض حضور در محل ، ماسک خود را برداشتند. در بایدن ، که چند قدمی ترامپ ایستاده بود ، دو آزمایش تاج در روز جمعه منفی بود.

روز دوشنبه ، ترامپ به یک وانت برقی در کنار کاخ سفید نگاه کرد و درباره یک برنامه آزمایش ویروس کرونا صحبت کرد. روز یکشنبه ، او گلف بازی کرد و در کاخ سفید یک کنفرانس مطبوعاتی ارائه داد.

معرفی نامزد ترامپ برای دیوان عالی آمریکا ، ایمی کونی بارت ، در باغ کاخ سفید روز شنبه توجهات بیشتری را به خود جلب کرد. در آنجا بیش از 100 نفر در داخل منزل جمع شدند و عکس ها و فیلم ها نشان می دهد که بسیاری از آنها ماسک ندارند یا فاصله خود را حفظ نمی کنند. از آن زمان ، آزمایشات تاج حداقل برای شش نفر از افراد مثبت بوده است: علاوه بر ترامپ و همسرش ، ملانیا ، سناتورها مایک لی و تام تلیس ، مشاور سابق ریاست جمهوری کلیان کانوی و رئیس دانشگاه کاتولیک نوتردام جان جنکینز.

خودتان بخوانید

رئیس جمهور دونالد ترامپ به ویروس کرونا آلوده شد – نتایج انتخابات 3 نوامبر آمریکا چه عواقبی خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *