بیشتر و بیشتر افراد در اطراف ترامپ تاج دارند


رئیس جمهور آمریکا به دلیل عفونت کرونر ، به معالجه خود در یک بیمارستان نظامی ادامه خواهد داد.

عفونت های بیشتر از محیط وی شناخته شده است.

تمرکز به ویژه در یک رویداد در کاخ سفید است.

پس از عفونت ویروس کرونا در دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، بیشتر و بیشتر در محیط وی شناخته می شوند. رهبر کمپین ترامپ ، بیل استیپین ، آزمایش ویروس نیز مثبت بود ، همانطور که تیم مبارزات انتخاباتی شنبه شب تأیید کرد. ترامپ بیشتر در بیمارستان نظامی والتر رید در بتسدا ، شمال واشنگتن تحت مداوا قرار گرفت. ترامپ از کلینیک در توییتر نوشت: “فکر می کنم خوب پیش می رود! با تشکر از همه شما. عشق !!!! “

شان کانلی ، پزشک عمومی ترامپ شب گذشته گفت که ترامپ “خیلی خوب” کار می کند. رئیس جمهور ، از جمله سایر موارد ، با Remdesivir تحت درمان است. به هیچ اکسیژن رسانی نیاز ندارد.

ترامپ جمعه شب به بیمارستان منتقل شد. کاخ سفید در حال صحبت کردن در مورد اقدام احتیاطی است که توسط پزشکان توصیه شده است. این عفونت فرد 74 ساله را مجبور کرد یک ماه قبل از انتخابات فعالیت خود را متوقف کند. استپین روز جمعه اعلام کرد که همه رویدادهایی که رئیس جمهور باید شخصاً ظاهر شود به تعویق می افتد یا فقط به صورت آنلاین برگزار می شود. مشخص نیست که آیا جمهوری خواه می تواند در بحث تلویزیونی بعدی با جو بایدن ، نامزد دموکرات خود ، که قرار است در 15 اکتبر برگزار شود ، شرکت کند. بایدن به مبارزات انتخاباتی خود ادامه می دهد.

خودتان بخوانید

رئیس جمهور دونالد ترامپ به ویروس کرونا آلوده شد – نتایج انتخابات 3 نوامبر آمریکا چه عواقبی خواهد داشت

پس از ابتلا به ترامپ ، اکنون تمرکز ویژه ای بر روی رویدادی با رئیس جمهور است که بسیاری از مبتلایان به آن آلوده شده اند: باغ بیش از 100 نفر در یک فضای کوچک در آنجا جمع شدند. عکس ها و فیلم ها نشان می دهد که تعداد کمی از آنها ماسک زده اند یا فاصله خود را حفظ کرده اند. شرکت کنندگان در آغوش گرفتند یا دست دادند.

بسیاری از افراد آلوده از محیط ترامپ

از آن زمان ، آزمایشات تاج حداقل برای هفت شرکت کننده مثبت بوده است: علاوه بر رئیس جمهور و بانوی اول ملانیا ترامپ ، مشاور سابق ترامپ کلیان کانوی ، سناتورها مایک لی و تام تیلیس ، رئیس دانشگاه کاتولیک نوتردام ، جان جنکینز و گزارشگر جانشین بارت هنوز در مسیر خود است.

بر اساس گزارش رسانه های آمریکایی ، افراد آلوده دیگر در آماده سازی ترامپ برای مناظره تلویزیونی جمهوری خواهان با نامزد دموکرات خود جو بایدن در روز سه شنبه در کلیولند ، اوهایو نقش داشتند. علاوه بر کانوی و استپیون ، مشاور نزدیک ترامپ ، هوپ هیکس ، در این تهیه نقش داشت که ترامپ پنجشنبه شب قبل از مشخص شدن نتیجه آزمایش مثبت خود ، آن را علنی کرد.

انجمن خبرنگاران کاخ سفید گفت علاوه بر خبرنگاری که در این مراسم در باغ گل رز حضور داشت ، دو روزنامه نگار دیگر روز جمعه آزمایش مثبت داشتند. یکی در کنفرانس مطبوعاتی ترامپ یک هفته پیش روز یکشنبه بود و دیگری بخشی از جمعیت خبرنگاران بود که یک روز قبل در جریان مبارزات انتخاباتی با رئیس جمهور سفر می کردند.

رهبر جمهوری خواه ، رونا مک دانیل نیز به این ویروس مبتلا شده است. طبق گفته های حزب ، او نتیجه مثبتی از آزمون روز چهارشنبه گرفت. نیویورک تایمز گزارش داد که آخرین بار مک دانیل جمعه گذشته با ترامپ جمعه ملاقات کرده است.

با وجود تاج ، ظاهر می شود و سفر می کند

اینکه ترامپ چه مدت باید در بیمارستان بماند مشخص نیست. کاخ سفید روز جمعه چندین روز صحبت کرد و تأکید کرد که ترامپ از دفتر رئیس جمهور در بیمارستان نظامی کار خواهد کرد. طبق مسسه رابرت کوچ (RKI) ، Remdesivir مطابق با تأیید اتحادیه اروپا در کل پنج تا حداکثر ده روز استفاده می شود. نظارت دقیق لازم است.

پزشکان Remdezivir ، که در اصل برای درمان ابولا ساخته شده است ، نه به عنوان یک دارو برای بیماری Covid 19 ، بلکه اغلب به عنوان یک مزیت. طبق گفته سازنده ، در صورت سیر شدید بیماری کرونر قلب Covid-19 می تواند به میزان قابل توجهی خطر مرگ را کاهش دهد.

با وجود بیماری همه گیر ویروس کرونا ، در هفته های اخیر ترامپ در مقابل هزاران هوادار کمپین تبلیغاتی کرده بود ، جایی که همیشه بدون نقاب ظاهر می شد. روز جمعه مشخص نبود که تماس ها به طور مداوم پیگیری می شوند. انتقاداتی در رسانه های آمریکایی وجود داشت. تصمیم برای سفر به یک نشست اهداکنندگان در نیوجرسی بعد از ظهر پنجشنبه ، پس از آزمایش مثبت هیکس ، مشاور ترامپ در کاخ سفید ، باعث سر و صدا شد. ترامپ همچنین روز چهارشنبه در مینه سوتا با اهدا کنندگان دیدار کرد.

عفونت ترامپ بار دیگر همه گیری را برجسته می کند ، که بسیار نزدیک به ایالات متحده نیست. بیش از 7.3 میلیون عفونت شناخته شده است و بیش از 208000 نفر بر اثر عفونت جان خود را از دست داده اند. منتقدان اتهامات تندی علیه ترامپ درباره مدیریت بحران وی وارد کرده اند. وی چندین بار گفته بود که ویروس به سادگی از بین خواهد رفت و صریحاً ارزیابی های کارشناسان خود را زیر سال برد. او بایدن را برای احتیاط خود در همه گیر هجو کرد.

خودتان بخوانید

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ادعا می کند که فرزندان هستند

بیش از 100 نفر ، سفرهای زیادی: دونالد ترامپ این کار را در روزهای قبل از آزمایش عروق کرونر انجام داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *