ترامپ در مجازات رهبران دولت خود وسواس دارد. اما گفته می شود که وی برای ملاقات خود در سال 2018 با کریس کریستی اعتراف کرد که منبع ناشناسی است  • دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، از چیزی غیر از به اصطلاح “لیکر” و اخبار از منابع ناشناس متنفر نیست.
  • اما بر اساس کتاب جدید فیلیپ راکر و کارول لئونیگ ، خبرنگاران واشنگتن پست ، خود ترامپ اعتراف می کند که هر دو او است.
  • در یکی از این موارد ، ترامپ به فرماندار سابق نیوجرسی کریس کریستی اعتراف کرد که برای ملاقات با کریستی ، که در آن وی نقش رئیس ستاد کاخ سفید را به او پیشنهاد کرده بود ، به Axios لو رفته است.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر به BusinessInsider.com مراجعه کنید.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، از چیزی غیر از به اصطلاح “لیکر” و اخبار از منابع ناشناس متنفر نیست.

اما بر اساس کتاب جدید فیلیپ راکر و کارول لئونیگ ، خبرنگاران واشنگتن پست ، خود ترامپ اعتراف می کند که هر دو او است.

در دسامبر 2018 ، ترامپ با فرماندار سابق نیوجرسی کریس کریستی در دفتر بیضی شکل ملاقات کرد و پست ریاست ستاد کاخ سفید را به وی پیشنهاد داد. فقط این دو نفر و بانوی اول ملانیا ترامپ در این نشست حضور داشتند.

کریستی ، رهبر تیم انتقال ترامپ در سال 2016 ، این پیشنهاد را رد کرد.

روز بعد ، آکسیوس اعلام کرد که این دو ملاقات کرده اند و ترامپ با استناد به یک منبع ناشناس “آشنا به تفکر رئیس جمهور” در نظر داشت تا نقش کریستی را به عنوان رئیس ستاد انتخاب کند.

طبق این کتاب ، کریستی از رئیس جمهور س askedال کرد که فکر می کند چه کسی جزئیات این دیدار را فاش کرده است.

ترامپ گفت: “اوه ، من این کار را کردم”.

در یک کتاب داستانی برای سال 2019 ، کریستی می نویسد که داماد ترامپ و مشاور عالی جارد کوشنر او را به دلیل نقش کریستی در آزار و اذیت پدر کوشنر ، که بیش از یک سال را به عنوان شاهد جعل در زندان فدرال به سر برد ، او را از مدار ریاست جمهوری خارج کرد. و مخفی کردن مالیات.

کریستی که زمانی یک ستاره جمهوری خواه بود و تقریباً دارای درصد تأیید 80٪ بود ، در سال 2018 با کمترین میزان تأیید از سایر استانداران در تاریخ ایالت ، مقام خود را ترک کرد. این اتفاق پس از چندین رسوایی از جمله صدور حکم برای دو نفر از بهترین دستیاران وی صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *