دونالد ترامپ جونیور گفت که مرگ COVID-19 “تقریباً هیچ چیز” نیست زیرا 1000 مرگ جدید گزارش شده است


دونالد ترامپ جونیور روز پنجشنبه در شبکه فاکس نیوز ظاهر شد و به دروغ ادعا کرد که مرگ ناشی از COVID-19 “تقریباً هیچ” نبوده است.
اخبار فاکس
  • دونالد ترامپ جونیور ادعا می کند که مرگ COVID-19 در مصاحبه روز پنجشنبه با فاکس نیوز “تقریباً به چیزی نرسید”.
  • ترامپ جونیور از سیاست ویروس کرونا در پدرش ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، دفاع کرد ، زیرا شیوع عفونت و مرگ دوباره افزایش یافت.
  • اگرچه میزان بقای بیماران مبتلا به COVID-19 بهبود یافته است ، اما انتظار می رود که مرگ و میر همچنان افزایش یابد.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider مراجعه کنید.

دونالد ترامپ جونیور ادعا می کند که مرگ ناشی از COVID-19 “تقریباً هیچ چیز” نیست ، در همان روز 1060 مرگ جدید بر اثر این بیماری ثبت شد.

روز پنجشنبه ، ترامپ جونیور ، که در حال مبارزات انتخاباتی برای پدرش ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا است ، در مصاحبه با فاکس نیوز ، او به دروغ ادعا می کند که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها به عنوان تعداد موارد مرگ و میر بر میزان عفونت متمرکز شده است. زیاد نمی شود

وی گفت: “من آن را چند روز پیش در اینستاگرامم منتشر کردم زیرا CDC را مرور کردم ، زیرا مدام در مورد عفونت های جدید می شنیدم.” “چرا آنها صحبت می کنند – چرا آنها در مورد مرگ صحبت نمی کنند؟ اوه اوه از آنجا که اعداد تقریباً هیچ نیستند ، زیرا ما به چیزها تسلط داریم و می فهمیم که این اتفاق چگونه می افتد. “

ادعاهای ترامپ جونیور خلاف واقع است ، ایالات متحده از جهش در موارد COVID-19 و افزایش پیوسته آمار کشته ها خبر داده است.

براساس داده های CDC ، در روز پنجشنبه رکورد 81،599 مورد جدید COVID-19 ثبت شد. به گفته نیویورک تایمز ، پزشکان در ایالات متحده گزارش کرده اند که با بهبود روش های درمانی این بیماری ، میزان زنده ماندن در بیماران جدی مبتلا به COVID-19 بهبود یافته است. بیمارستان ها شلوغ کمتری دارند و بیماران بعد از عفونت سریعتر بهبود می یابند.

با این وجود ، اگرچه میزان زنده ماندن بهبود یافته است ، اما با افزایش نرخ عفونت ، هنوز تعداد مرگ و میرها تسریع می شود. مطالعات ذکر شده توسط CDC نشان داده است که مرگ COVID-19 در هفته می تواند تا 7 نوامبر بیش از 6000 نفر باشد ، انتظار می رود تا 21 نوامبر تعداد کل آنها از 250،000 نفر گذشته باشد.

ترامپ جونیور مانند پدرش دائماً در تلاش است تا تأثیر ویروس کرونا را کم اهمیت جلوه دهد.

در حالی که تنها چهار روز به روز انتخابات باقی مانده است ، پاسخ مردد ترامپ به بحران دلیل اصلی اینكه وی جو بایدن دموکرات را در نظرسنجی ها تعقیب می کند ، تلقی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *