راه اندازی محبوب کیف Dagne Dover کیف اداری مناسبی را برای آقایان و خانم ها ایجاد می کند – به همین دلیل از چشم می خورد


  • من همیشه دنبال کیف مناسب تناسب اندام برای دفتر کار هستم.
  • به طور متوسط ​​Landon Carryall Dagne Dover (155 دلار) بهترین نسخه کیف من است.
  • این ماده از نئوپرن زیبایی ساخته شده است که معمولاً در تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد ، دارای یک سازمان بصری و عالی است و لاغرتر از آن است که انتظار داشته باشید برای میزان پوشیدنی آن.

آیا همیشه هنگام حمل کیسه بدنسازی بدن سوخته ، در آسانسوری با قد بلندتر شرکت خود مانده اید؟

این باد را از بادبان شما دور می کند. جای تعجب نیست که کیسه مونوگرام برای تیم های هاکی دبیرستان کمک چندانی به پیشرفت در اوایل کار نکرد تا مترادف با قضاوت خوب باشد.

به همین دلیل ، من بدون اینکه احساس کنم میز جلو می خواهد نشان دهد محل کار مادرم اولین محل کار من است ، به دنبال راهی برای رانندگی با لباس های بدنسازی خود برای کار شروع کردم. به دنبال توصیه های همتایان و یک مطالعه رایگان حاصل از کار به عنوان یک بازرسان حرفه ای محصول ، من به طور متوسط ​​(155 دلار) به Landon Carryall Dagne Dover رسیدم. به لطف این واقعیت که از نئوپرن ساخته شده است و از تناسب اندام به خیابان به دفتر دیگر می رسد ، دارای رنگ آمیزی کاملاً متنوع و متنوعی با رنگهای پر جنب و جوش و خنثی و محدود و سازماندهی عالی ، ظاهری مبتکرانه و پیچیده دارد. همچنین وقتی می بینید چه چیزی را حمل می کند بسیار کوچکتر از آنچه انتظار می رود به نظر می رسد.

به روز رسانی: بیش از یک سال و نیم از شروع استفاده از Dagne Dover Landon Carryall می گذرد و در این بین کیف های تناسب اندام بیشتری را نیز آزمایش کرده ام. این هنوز هم به دلیل سازماندهی ، انعطاف پذیری و سبک عالی ، گزینه مورد علاقه کیف من است. اگر به دنبال کیسه تناسب اندام به سبک مدل جمع هستید ، من Athena Tote توسط Caraa Sport را به شما پیشنهاد می کنم.

من جزئیات زیر را بررسی خواهم کرد ، اما اگر به دنبال کیف مناسب تناسب اندام برای ساکنان شهر هستید ، بعید است که حتی با قیمت 155 دلار گزینه بهتری پیدا کنید.

عکس: منبع Dagne Dover

اندازه:

Landon Carryall در پنج اندازه بسیار کوچک (کیف شما) ، کوچک (سفر به محل کار) ، متوسط ​​(سالن ورزشی) ، بزرگ (مسافرتی) و بسیار بزرگ (سفرهای زیاد) در دسترس است. با این حال ، اگر در بسته بندی زیاده روی کنید ، ممکن است دریابید که بزرگترین گزینه برای ورزشگاه است. به عنوان مثال ، اگر در آینده هاکی بازی کنم ، احتمالاً از گرفتن یک رسانه پشیمان خواهم شد. برای کیک بوکسینگ ، یوگا و رقص ، این اندازه مناسب است. اضلاع در حال انبساط (از طریق دکمه های کناری) فضای اضافی را برای چرخش در صورت نیاز به من می دهند ، بدون اینکه وزن اضافه کنم به کل شکل در صورت نبودن.

کیف متوسط ​​بیشتر از آنچه انتظار دارید متناسب است. من لباس تناسب اندام ، یک بطری آب ، یک لپ تاپ ، دستکش کیک بوکسینگ ، یک کیسه کوچک لوازم آرایشی ، یک کتاب ، فلیپ فلاپ و یک جفت کفش جمع و جور با فضای آزاد کمی به همراه دارم. سیستم داخلی هوشمند ، حمل بیشتر موارد به طور کلی را آسان تر کرده و یافتن آنها را امکان پذیر می کند. من قبلا کیف بدنسازی خود را دوباره بسته بندی می کردم و قدردانی می کنم که فضای کافی برای وسایل حمل و نقل در اینجا وجود دارد و این باعث می شود که با یک کیف بزرگ تر باید.

ابعاد Landon Carryall

عکس: منبع Dagne Dover

سازمان:

Dagne Dover از سازمان بهتر عمل می کند. چیزهای زیادی برای نوشتن در خانه وجود دارد ، و ما این کار را برای کیف کار امضا شده آنها انجام دادیم ، و آن را “کیف کار که زنان حرفه ای در همه جا منتظر آن بوده اند” و کیف های لوازم آرایشی شاید حتی چشمگیرتر “آلین” نامیدیم.

برای لاندون متوسط ​​، این به معنای آستین لپ تاپ 13 8 8 اینچی با بسته شدن الاستیک ، یک بند کلید قابل جابجایی ، یک کیف کفش ، یک کیف کوچک Air Mesh زیپ دار و سه جیب داخلی علاوه بر آستین لپ تاپ است. جیب های کناری مناسب برای بطری های آب ، مرهم لب و باتری های خارجی است ، و ضلع دوم دوم جایی است که قبل و بعد از تمرین ، میله های RX و لوازم آرایشی و بهداشتی خودم را در آن نگه می دارم. شاید مفیدترین آن ، جیب بیرونی گوشی باشد. برای بیرون آوردن تلفنم مجبور نبودم همه چیز را جدا کنم و همچنین شروع به نگهداری کارت مترو در آنجا کردم.

همچنین این بند دارای یک بند قابل تنظیم و متحرک بر روی بدن است ، همراه با دو دسته کوچکتر که می توانید آنها را ببندید تا هنگام راه رفتن از روی شانه شما لیز نخورد. در زیر می توانید فضای داخلی با ابعاد کوچک را مشاهده کنید که فضای کمتری دارد اما ساختار سازمانی مشابهی دارد.

فضای داخلی Landon Carryall

عکس: منبع Dagne Dover

سبک:

از نظر سبک – و سازمان ، اگر مجبور باشم دو مورد را انتخاب کنم – داگن داور همیشه او را از پارک بیرون می اندازد. استفاده از مواد نئوپرن یک انتخاب عالی است – توسط تجهیزات زیر آب “هدایت می شود” و به اندازه کافی غیر معمول است که به فردیت و مزیت می بخشد. این ماده همچنین به عنوان ماده ای قابل شستشو و خشک شدن سریع است که هم ضربه گیر است و هم ضربه گیر.

لندون در حال حاضر در هشت رنگ موجود است.

لندون کاریل

عکس: منبع Dagne Dover

موارد منفی:

قیمت: با قیمت 155 دلار ، کیف ارزان نیست و می توانید نیاز خود را با پول کمتری برطرف کنید و احتمالاً خوشحال باشید. برای من ، قیمت با افزایش سبک ، سازمان و توانایی او برای رفتن از سالن بدن سازی به دفتر بدون ایجاد احساس در من یک دانش آموز دبیرستانی که از تمرین فوتبال به کلاس برمی گردد و از یک دفتر به آخر هفته سفر می کند ، توجیه می شود. من احتمالاً از این استفاده می کنم تا وقتی که بیرون بیاد یا چفت بشه و به رنگ دیگه ای بخرم.

بدون نگهدارنده بطری آب خارجی: خودم را مایل کردم که کیسه پر شده را برای گرفتن یا کنار گذاشتن بطری آبم باز کنم. من طراحی زیبا را دوست دارم ، اما نگهدارنده بیرونی بطری آب عالی نبود.

کاملاً ضد آب نیست: نئوپرن سریع خشک می شود ، اما شما با نایلون ضد آب کار نمی کنید. این یکی از دلایل کلاس بالا به نظر رسیدن کیف است ، اما همچنین دلیل برتری کیف تیم هاکی شماست.

ردیف پایین:

اگر به کیف تناسب اندام اداری نیاز دارید ، لندن کاریال یکی از مواردی است که باید در نظر بگیرید. از نظر شخصی دنج و رده بالا به نظر می رسد ، کمی گران است ، اما غیرقابل دستیابی نیست و از نظر سبک یا سازمان سطح بعدی ناامید کننده نخواهد بود. اگر تمایل به اضافه بار دارید یا می بینید که نیازهای شما بیش از حد متوسط ​​است (توصیه می شود برای استفاده در سالن بدن سازی استفاده کنید) ، پس Big One (185 دلار) را می خواهید. من تقریباً هر روز از آن استفاده می کنم و هنوز پشیمان خواهم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *