من این عینک های فیلتر نور آبی را که برای مشاهده صفحه نمایش قبل از خواب طراحی شده ام ، امتحان کرده ام ، اما همچنین به من کمک می کند تا با روشنایی زیاد در دفتر کار کنار بیایم


  • عینک خواب فلیکس گری یک قدم بالاتر از عینک های معمولی مسدود کننده نور آبی است.
  • آنها نه تنها خیره کننده صفحه کامپیوتر شما را کاهش می دهند ، بلکه نور محیط را می توان ناشی از مثلاً نور فلورسنت که در مکان هایی مانند این قرار دارد ، اما مطمئناً فقط در محل کار شما نیست.
  • من برای مشاهده صفحه نمایش هنگام خواب طراحی شده ام ، متوجه شدم که آنها به عنوان یک راه حل بهتر برای وحشت کلی روشنایی دفتر کار شرکت ها هستند – راه حلی که نمی توانم قیمت آن را (145 دلار) بپردازم.

با نشان دادن دست ، چه کسی دوست دارد در طول روز با شعله های صفحه نمایش کامپیوتر روبرو شود؟ این همان چیزی بود که فکر می کردم.

ممکن است با عینک های نور آبی ، فریم های ساده ای که نور آبی را پراکنده می کنند یا اشعه هایی که از صفحه کامپیوتر بیرون می آیند و به همراه تمام طول موج های دیگر ، چشمان ما را به سمت فرسودگی تقریباً پاک کننده سوق می دهد ، آشنا باشید. آنها بزرگ هستند. من سال گذشته اندکی پس از حمله به زندگی اداری شروع به پوشیدن آنها کردم و از تمایل به گذراندن عصرها در هفته در یک اتاق تاریک به ساحل رفتم تا آخرین اشعه های خورشید تابستان را خیس کنم. من نمی توانم به اندازه کافی از ZENNI و Blokz Blue Blockers آنها تعریف کنم.

اما یک کودک جدید در این شهر وجود دارد.

چند هفته پیش ، سردبیر من لیوان های “خواب” Felix Grey را به من تحویل داد تا هنگامی که شبانه قبل از خواب در کنار کامپیوتر بودم ، به عنوان چیزی مانند یک لنز کار روز به شب استفاده کنم – آنها ما را در اینجا ساعت شبانه روز اداره می کنند. نه ، برعکس ، او قصد داشت هنگام تماشای Netflix از آنها استفاده کند. اما ، بدون اینکه بدانم ، در حالی که من یک حساب Netflix دارم ، من در مورد رمز عبور خود مطمئن نیستم ، یا در این مورد ، چرا من هنوز هم ماهیانه 9.99 دلار برای چیزی که استفاده نمی کنم پرداخت می کنم. همچنین تمایل دارم بعد از ساعت ها از نمایشگرها اجتناب کنم.

علاوه بر این ، چشمان من به هر گونه نور شدید (یا نور) بسیار حساس هستند. کافی است بگویم که به طور کلی من کاملاً مخالف صفحه هستم.

هنوز هم می خواستم این لنزها را به نوعی تست کنم. مسدود کننده های آبی ZENNI Blokz تابش شدید مانیتور دفتر من را به سختی قابل تحمل کرده بود – شاهکاری برای شارژ مجدد – اما آیا چیزی بهتر از این وجود دارد؟ احتمال خواب دیدن.

من باید به این فکر کنم که چقدر از رویکرد روزمره به همه امور مدنی و شایسته ، یعنی روشنایی فلورسنت در دفاتر Business Insider ، که به عنوان شخصی که قبل از بزرگسالی 30 سالگی وارد دفتر نمی شد ، می ترسم ، می ترسم فهمیدم که در بهترین حالت مشکل و مانع است.

آیا واقعا نور آبی آنقدر قوی است؟

عکس: منبع David Slotnik / Business Insider

خب نه. نه تنها و نه در دوزهای طبیعی. در طول روز ، طبق انتشارات بهداشت هاروارد ، طول موج های نور آبی تمرکز ، خلق و خو و زمان پاسخ سریعتر را تشویق می کنند ، که من درک می کنم تمام تلاش ما (یا بیشترین) از طرف ما در یک دفتر است.

اما انتشارات بهداشت هاروارد توضیح می دهد: “اگرچه از نظر محیط زیست سازگار است ، اما نور آبی می تواند بر روی خواب شما تأثیر بگذارد و به طور بالقوه باعث بیماری شود.” در ادامه این مقاله آمده است که البته مردم پس از غروب خورشید عادت ندارند نور زیادی ببینند.

نور آبی در مقایسه با لامپهای رشته ای سنتی ، یک طول موج کوتاه و قدرتمند است. در کل ، چارلز زایسلر ، مدیر دانشکده پزشکی هاروارد ، می گوید ، این واقعیت که چنین نور مصنوعی بیش از حد می تواند “تأثیرات عمیق و مضر بر بسیاری از جنبه های سلامت انسان داشته باشد”.

این برای من کافی بود که حداقل بلاکرهای آبی خود را بپوشم. اما این عینک خواب ها چطور؟

فلیکس گری اظهار داشت که “لنزهای او روی محدوده ای از نور آبی متمرکز است که بر ترشح ملاتونین (طول موج های 540-500 نانومتر) تأثیر می گذارد تا کیفیت خواب شما را بهبود بخشد.” من هنوز گوش می دادم.

معلوم شد که طبق گفته نیویورک تایمز ، آنها احتمالاً اشتباه نمی کنند. در حالی که من در مورد ادعای این برند مبنی بر اینکه “لنزهای خواب آن” از نظر بالینی افزایش ترشح ملاتونین را تأیید می کنند ، بدبین هستم (و هنوز هم هستم) ، من احساس می کنم که آنها آسیب های زیادی را کنترل می کنند.

سرانجام ، دوست داشتم که هنوز “رنگ واقعی با وجود رنگ لنز” را ببینم. با تعجب گفتم: آیا می توانم سرانجام محصولی را پیدا کنم که بتواند کافه ها و میزهای آشپزخانه با نور کم را تکرار کند که به طور کلی محل کار قبلی من را شکل دهد؟

سه هفته بعد ، پاسخ من ، حداقل به خودم ، با حسن نیت است. چشمانم احساس تنش کمتری می کنند ، حتی کمتر از Zenni Blokz Blue Blockers. اما من فکر می کنم مهمترین پیشرفت این است که این لامپهای شیطانی و بی روح فلورسنت دیگر هرج و مرج بدبختانه خود را ایجاد نمی کنند. خوب ، شاید کاملاً نباشد ، اما به طور قطع می توان گفت که فضاهای داخلی عالی برای این عشایر دیجیتال در حال بازیابی قابل تحمل تر هستند.

ادامه مطلب: 7 خرید هوشمند که از چشمان شما در برابر نور مضر آبی محافظت می کند – از عینک کامپیوتر گرفته تا محافظ صفحه

فلیکس گری چه سبک و رنگ هایی را برای عینک خواب خود ارائه می دهد؟

با 10 سبک موجود در حداکثر چهار گزینه رنگی ، بدون مشکل زیاد می توانید شیشه ای زشت خود را متناسب کنید. من کردم.

هر جفت عکس از یک نوع دانشمند ، منطق دان ، ریاضی دان یا مخترع نامگذاری شده است ، بنابراین اگر در حل مشکل مشکل دارید ، فقط بزرگترین شخصیت خود را مثال بزنید. از قضا ، یا شاید نه ، من با آلن تورینگ که فلیکس گری او را “پدرخوانده علوم رایانه مدرن” توصیف می کند ، رفتم.

تورینگ یک قاب کوچک است که ، به جرات می توانم بگویم ، متناسب با صورت باریک یا “کشیده” من است ، همانطور که فلیکس گری آن را در راهنمای مناسب خود تعریف می کند. این نه تنها فرم صورت را در نظر می گیرد ، بلکه اندازه گیری واقعی لنزها و قاب ها را نیز به شما ارائه می دهد (به عنوان مثال ، 45-21-140 یا عرض عدسی-پل پل-عرض معبد). حتی Ray-Ban (که راهنمای دقیق و منطقی برای تنظیم خود را ارائه می دهد) اینقدر به شما نمی دهد.

و فلیکس گری آنها را با لنزهای مطالعه (همچنین 95 دلار) یا نسخه (فقط 145 دلار) به آنها ارائه می دهد.

چه اتفاقی افتاد که آنها را پوشیدم؟

فلیکس

عکس: منبع David Slotnik / Business Insider

یک بار برای همیشه ، این یک دارو برای همه بیماری های مرتبط با بسیاری از درخشان ها است ، سفید به عنوان یک اشعه پناهگاه هوا – آناتمی جمعی برای روح من.

این لنزهایی که به طور فزاینده ای با رنگ آبی کم نور ساخته شده اند ، مانند لنزهایی با عینک آفتابی در نور کم کار می کنند ، بدون اینکه ظاهر ستاره خسته کننده ، خماری یا تنش را از خود نشان دهند. (بله ، اگر به طور کامل ممنوع نباشد ، استفاده از عینک آفتابی در کل دفتر کار بدی خواهد بود).

بنابراین در حالی که من به دفتر وصل هستم ، این عینک های آفتابی جدید عینک های قابل اطمینان دفتر من هستند و آنها از دفتر خارج نمی شوند. خدای ناکرده ، اگر خودم را در زیر انعکاس ظالمانه این گوی ها قرار می دادم ، هیچ چیزی برای دور نگه داشتن آنها و عصبانیت آنها ، مطمئناً در کمترین زمان در خانه بسته می شدم.

معایب احتمالی برخی افراد

این عینک ها نه تنها به اندازه بسیاری از عینک های بلوکه کننده آبی ارزان نیستند ، بلکه تنها مشکلی (جزئی) که با آن روبرو شده ام این است که لنزها با رنگ نرم گوگردی به شما دید کمی زرد مایل می کنند.

اما این واقعاً معامله چندان مهمی نیست و رنگ زرد از یک طرف ، برای من رنگ خیلی خوبی نیست (از مادرم بپرسید اگر باور نمی کنید). اگر رنگ زرد مکمل رنگ چهره شما نیست ، پس این سوال را از خود بپرسید: آیا واقعاً به آنچه رایانه رایانه شما از قبل آزرده شده درباره شکل ظاهرتان علاقه مند هستید؟ فکر نمی کردم اگر از گفته های همکاران می ترسید ، فقط وقتی میز کار را ترک می کنید آنها را در بیاورید.

ردیف پایین

اگر شما یا کسی که می دانید پس از یک روز کاری سخت چنین ناراحتی در محل کار خود یا هنگام تماشای Netflix را تجربه کرده اید ، بدانید که تنها نیستید و راه حل هایی برای این کار وجود دارد.

با شروع 145 دلار ، ارزان نیستند و فقط از آنجا بالا می روند (دستور العمل ها و غیره) ، اما اگر خشم های ناشی از نور آبی را دفع کنید ، مثل من ، نمی توانید برای این نوع نجات قیمت گذاری کنید.

حرفه ای ها: بسیار موثر در برابر رایانه و بیش از حد نور ، انواع متنوعی از سبک ها ، رنگ ها و جدول و اندازه بندی آسان برای استفاده

موارد منفی: ارزان نیست (اما دوباره ارزش آن را دارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *