یونایتد فقط به 28000 کارمند لباس فرم سفارشی جدید کارهارت سریع داده است – در اینجا شکل ظاهری آنها نشان داده شده است


  • شرکت هواپیمایی یونایتد کارمندان خود را در زیر بال به لباسهای کارهارت با طراحی سفارشی مجهز می کند.
  • حدود 28000 کارمند پشت صحنه که روی رمپ کار می کنند یا به طور مستقیم هواپیما را سرویس می کنند ، لباس فرم را دریافت می کنند.
  • این شرکت هواپیمایی از قبل مشتریان خود را با لباس فرم هایی که توسط بروکس برادرز و تریسی ریز طراحی شده اند ، می پوشاند.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider مراجعه کنید.

شرکت های هواپیمایی معمولاً با مارک های طراح همکاری می کنند تا لباس کارمندان خط اول خود مانند خلبانان ، مهمانداران هواپیما و کارکنان فرودگاه را با لباس های جذاب بپوشانند ، اما آنهایی که کارمندان زیر بال می پوشند اغلب مورد توجه قرار نمی گیرند.

شرکت هواپیمایی یونایتد به تازگی آخرین لباس فرم کارگران را در عملیات فنی ، نگهداری سطح شیب دار و غذا تهیه کرده است که به طور خاص توسط شرکت Carhartt Gear طراحی شده است.

کارگران در این بخشها وظایفی مانند بارگیری و تخلیه چمدان ، از بین بردن مشکلات مکانیکی هواپیما و تأمین مواد غذایی هواپیما را انجام می دهند.

کارهارت به عنوان طراحان کارمندان یونایتد به برادران بروکس و تریسی ریس پیوست. این شرکت مستقر در میشیگان به لباس کار خود معروف است و در تاریخ 131 ساله خود با شرکت های هواپیمایی دیگر از جمله خطوط هوایی آلاسکا برای لباس کار کرده است.


حدود 28000 کارمند یونایتد لباس جدید را دریافت می کنند.

عکس: sourceUnited Airlines

کارمندان یونایتد برای خدمات رسانی به هواپیماها در تمام نقاط اصلی و شهرهای اصلی یونایتد زیر بال کار می کنند. کار آنها معمولاً برخلاف کارمندان خط مقدم ، که اغلب با مشتری تعامل دارند ، از دید مخاطبان پرواز پنهان است.


طراحی لباس فرم بیش از سه سال به طول انجامید و حدود 1000 کارمند در این روند مشارکت داشتند.

عکس: sourceUnited Airlines

برای به حداکثر رساندن استفاده و عملکرد هر عنصر یکنواخت ، گروه های تمرکز و آزمون سایش انجام شد. این آزمایش یک کار جهانی بود که هم مقامات آمریکایی و هم مقامات بین المللی در آن شرکت داشتند.


کیت گبو ، منابع انسانی EVP منابع یونایتد گفت: “این روند انعکاس کاملاً منعکس کننده میزان ارزش ما برای کارمندان و رهبری اتحادیه ماست.” “هر روز در سراسر جهان ، کارمندان ما در زمین با سردترین یخبندان و گرمترین نقاط داغ روبرو می شوند.

عکس: sourceUnited Airlines

یونایتد با مراکز در مناطق سردتر مانند دنور و شیکاگو و همچنین مکان های گرمتر مانند لس آنجلس و هیوستون به شهرهای سراسر کشور خدمات می دهد. این شرکت هواپیمایی همچنین دارای حضور زیادی در مناطق گرمسیری اقیانوسیه با ایستگاه هایی در هاوایی و یک مرکز در گوام است.


بیش از 50 مورد مختلف یکنواخت ایجاد شده است تا طیف گسترده ای از عملکردهای کارگران پشت صحنه را تسهیل کند.

عکس: sourceUnited Airlines

کارگران زیر بال معمولاً کارهایی را انجام می دهند که به ابزارهای اضافی مانند تیرهای راهنما برای هدایت هواپیماها یا رادیوها برای برقراری ارتباط با سایر کارگران نیاز دارد. کارارت لباس فرم را متناسب با چنین مواردی طراحی کرد.


همچنین یک مجموعه زنان ایجاد شده است تا اطمینان حاصل شود که هر دو جنس از لباس فرم بهره مند می شوند.

عکس: sourceUnited Airlines

طبق اعلامیه مطبوعاتی منتشر شده توسط یونایتد ، کارهارت مراقبت ویژه ای را انجام داده است تا اطمینان حاصل کند که لباس فرم زنان “از شکل و عملکرد مناسب” برخوردار است.


کارکنان اتاق زیر شیروانی یونایتد بیش از یک چهارم کل نیروی کار بیش از 75000 کارمند را تشکیل می دهد.

عکس: sourceUnited Airlines

کارمندان زیر بال بیشتر در خارج از عناصر هستند و در آفتاب و برف کار می کنند. این کارمندان گرچه همیشه در معرض دید عموم نیستند ، اما اطمینان حاصل می کنند که هواپیماها به مکان مورد نیاز خود می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *