بعد از گوشت ، پس از آنکه پتانسیل “قیمت” منجر به تنزل رتبه یک تحلیلگر شد ، بیش از گوشت در حال سقوط است.


  • پس از آنکه یک تحلیلگر سهام را با توجه به پتانسیل رشد در ایالات متحده محو کرد ، در معاملات روز چهارشنبه در آن سوی Meat تا 9.4٪ سقوط کرد.
  • این سقوط بدترین گوشت از 29 اکتبر است.
  • الکسیا هوارد ، تحلیلگر برنشتاین ، ضمن حفظ قیمت هدف 106 دلار برای هر سهم ، سهام را به “عملکرد بازار” از “بهتر” تقلیل داد.
  • هوارد روز چهارشنبه نوشت: این شرکت می تواند با گسترش همکاری با مک دونالد یا انتقال به بازارهای بین المللی چشم اندازهای رشد خود را بهبود بخشد.
  • تجارت Beyond Meat را به صورت زنده در اینجا تماشا کنید.

پس از کاهش سهام تحلیلگر به دلیل ترس از تضعیف فرصت های رشد در ایالات متحده ، Beyond Meat در روز چهارشنبه 9.4٪ افزایش یافت.

الکسیا هوارد ، تحلیلگر برنشتاین روز چهارشنبه نوشت ، پتانسیل رشد یک شرکت تولید گوشت گیاهی می تواند “در این زمان تا حد زیادی ارزیابی شود”. این شرکت تحقیقاتی با اشاره به اینکه “سناریوی آسمان آبی” شامل همکاری گسترده ایالات متحده با مک دونالد است ، وضعیت بازگشت سهام “کمتر جذاب” را ذکر کرد.

این شرکت Beyond Meat را از چهارشنبه “برتر” به “عملکرد بازار” کاهش داد. برنشتاین قیمت هدف خود را 106 دلار در هر سهم حفظ کرد ، که این میزان کاهش 9 درصدی نسبت به قیمت پایانی روز سه شنبه 117.05 دلار را نشان می دهد.

تلو تلو خوردن روز چهارشنبه بدترین افت در ذخایر گوشت از 29 اکتبر را تجربه کرد ، که بیش از 20 درصد کاهش یافت. سهام پس از عرضه اولیه در ماه مه جهش کرد ، اما انقضا قفل بعد از عرضه IPO و نگرانی در مورد رقابت از طریق Impossible Foods سهام را در نیمه دوم سال 2019 جلب کرد.

هوارد می نویسد ، این شرکت همچنین می تواند با گسترش رد پای خود در خارج از ایالات متحده ، سرمایه گذاران را جذب کند. رشد در خارج از کشور باعث افزایش قابل توجه مشتری در شرکت می شود و توجه را از رقابت مداوم در ایالات متحده منحرف می کند.

“ما معتقدیم که BYND پتانسیل رشد قابل توجهی در اروپا دارد که می تواند بیش از دو برابر رشد کند [total addressable market]”این تحلیلگر نوشت و افزود كه انتقال به چین می تواند” از كمبود تب خوك آفریقا بهره مند شود. “

فراتر از گوشت از بهترین هفته خود از ژوئیه فقط یک آخر هفته بوده است و از 6 ژانویه به 10 ژانویه 27 درصد جهش کرده است. سهام پس از گزارش 7 ژانویه رویترز مبنی بر اینکه Impossible Foods از تلاش برای معامله با مک دونالد دست کشیده است ، جهش کرد. بعدا Foods Food این گزارش را به چالش کشید.

بعد از آنکه مک دونالد گفت آزمایش تست همبرگر PLT خود را در کانادا گسترش می دهد ، Beyond Meat در 8 ژانویه حتی بالاتر هم رفت. این ماده به معنی “گیاه ، کاهو و گوجه فرنگی” است و از پای Beyond Meat استفاده می کند.

Beyond Meat در ساعت 2:25 بعد از ظهر چهارشنبه با 108.82 دلار هر سهم معامله می شد که تاکنون تقریبا 47 درصد است.

طبق گزارش بلومبرگ ، این شرکت دارای سه رتبه خرید ، 10 نگهداری و چهار رتبه تحلیلگر است که با اجماع 100.45 دلار است.

اکنون بیشتر بخوانید بازار را از Markets Insider و Business Insider:

بیت کوین از سال 2012 در بهترین سریال خود قرار دارد

وزیر خزانه داری منوچین می گوید توافق تجاری فاز 2 ایالات متحده و چین تعرفه های بیشتری را تغییر می دهد

آمازون پس از مشاهده نتایج متفاوت در تجارت بین المللی خود ، در حال راه اندازی بازار جدیدی در هلند است

عکس: sourceMarkets Insider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *