پیشنهادات موبایل Etisalat Emirates – قیمت های زنده


Etisalat Emirates پیشنهادات تلفنی را ارائه می دهد ، Etisalat پیشنهادهای زیادی از جمله پیشنهادات Etisalat برای تلفن های هوشمند را ارائه داده است که به مشتری کمک می کند تلفن هوشمند مناسب خود را انتخاب کند.

محتوای موضوع

Etisalat ارائه می دهد

Etisalat Emirates همچنین موارد زیر را در بین این بسته ها ارائه می دهد:

بسته 125: مدت زمان این بسته 12 ماه است و شامل 100 دقیقه استفاده شده برای تماس های محلی و بین المللی ، 4 گیگابایت برای داده های محلی ، 100 ساعت Wi-Fi امارات متحده عربی است و قیمت این بسته 125 AED بدون 5٪ مالیات بر ارزش افزوده است.

بسته 200: مدت زمان این بسته 12 ماه است و این بسته شامل 400 دقیقه استفاده شده برای تماس های محلی و بین المللی ، 26 گیگابایت برای داده های محلی ، 100 ساعت Wi-Fi امارات متحده عربی است و قیمت این بسته 200 درهم است ، به استثنای 5٪ مالیات بر ارزش افزوده.

بسته 325: مدت زمان این بسته 12 ماه است و شامل 700 دقیقه مورد استفاده برای تماس های محلی و بین المللی ، 54 گیگابایت برای داده های محلی ، 100 ساعت Wi-Fi امارات متحده عربی و قیمت این بسته 325 AED ، بدون 5 درصد مالیات بر ارزش افزوده است. .

Etisalat امارات متحده عربی پیشنهاد می دهد

هر مشتری با مزایا و اهداف مختلف می تواند از پیشنهادهای مختلف شرکت ایتالیایی امارات بهره ببرد. این برنامه به دنبال انتخاب پیشنهادهایی است که دقیقه بیشتری و اینترنت نامحدود ، متناسب با قابلیت های آن ، از جمله موارد زیر ارائه دهند:

دسته های آزادی زیر آن قرار می گیرند:
بسته 125:
برای هر ماه 125 درهم ، مشترک 4 گیگابایت اینترنت تلفن همراه ، 100 دقیقه و کوپن هایی با همان ارزش 125 درهم دریافت می کند.
بسته 200:
بابت 200 درهم در ماه ، مشترک 26 گیگابایت اینترنت تلفن همراه ، 400 دقیقه و کوپن با همان ارزش 200 درهم دریافت می کند.
بسته 350:
به ازای هر ماه 350 درهم ، مشترک 40 گیگابایت اینترنت تلفن همراه ، 700 دقیقه و کوپن هایی با همان ارزش 350 درهم دریافت می کند.
بسته 600:
برای هر ماه 600 درهم ، مشترک 100 گیگابایت اینترنت تلفن همراه ، دقیقه نامحدود ، کوپن هایی با همان ارزش 600 درهم دریافت می کند.
بسته 1200:
به ازای 1200 AED در هر ماه ، مشترک 250 گیگابایت اینترنت تلفن همراه ، دقیقه نامحدود محلی و بین المللی و کوپن هایی با همان ارزش 1200 درهم دریافت می کند.

شرکت Etisalat برای تلفن ها پیشنهاد می دهد

در حال حاضر شرکت Etisalat خدمات مختلفی از جمله خدمات تلفن همراه و مزایای مربوط به آن مانند خدمات صورتحساب ، Wi-Fi امارات متحده عربی ، خدمات نسل چهارم و پنجم و بسیاری از خدمات منحصر به فرد دیگر را ارائه می دهد ، تا امروز به یکی از بهترین شبکه های ارتباطی تبدیل شده است. در امارات

و به طور کلی پیشنهادات عالی برای تلفن ها ارائه می دهد.
با مراجعه به وب سایت Emirates Telecom می توانید در مورد پیشنهادات تلفن همراه Etisalat اطلاعاتی کسب کنید. این مقایسه قیمت تلفن های هوشمند را ارائه می دهد که از طریق آن می توانید بدانید که چه چیزی برای شما مناسب است.

پیشنهادات اینترنتی شرکت Etisalat Emirates

شرکت Etisalat Emirates Internet پیشنهادات خود را ارائه می دهد ، زیرا این شرکت مناطق مختلفی از داده ها و دقیقه ها را برای تماس های محلی و بین المللی ، با قیمت های مختلف ارائه می دهد ، بنابراین هر مشتری نیازهای خود را انتخاب می کند و به دنبال آن گزینه های انتخابی از گروه پیشنهادات Etisalat Emirates ارائه می شود.

شرکت Etisalat Emirates برای تلفن های هوشمند ارائه می دهد

برای کسب اطلاعات در مورد پیشنهادات تلفن هوشمند Etisalat ، به موارد زیر مراجعه کنید:

برنامه Etisalat UAE شما می توانید این برنامه را روی تلفن همراه خود بارگیری کنید و ویژگی های بسیاری را برای کمک به شما در شناخت بهترین معاملات پیشنهادی Etisalat از جمله پیشنهادات Etisalat برای تلفن های هوشمند ارائه می دهد.

و همچنین با مراجعه به وب سایت Emirates Telecom پیشنهادات تلفن همراه Etisalat را بررسی کنید ، زیرا مقایسه ای را بین قیمت تلفن های هوشمند ارائه می دهد که از طریق آن می توانید بدانید که چه چیزی برای شما مناسب است.

https://www.youtube.com/watch؟v=N8l3nAKHsXs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *