قیمت پتو در مصر 2021 و بهترین نوع پتو


در اینجا آخرین قیمت پتو در مصر 2021 ، با تمام مشخصات و ویژگی ها در انواع مختلف ، با بهترین نوع پتو موجود در بازار مصر ، آورده شده است.

قیمت ها و بهترین انواع پتو که از طریق این مقاله در اختیار پیروان عزیز قرار می دهیم؛ زیرا بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل قیمت نسبتاً پایین ، در مقایسه با دوره ورود به فصل زمستان که قیمت ها به دلیل تقاضای زیاد برای آنها به طور محسوسی بالا است ، پس از پایان فصل زمستان فکر می کنند پتو بخرند.

با توسعه آب و هوا ، به طوری که زمستان اغلب بسیار سخت و سرد می شود ، نیاز به لحاف و پتو از مواد و پارچه های با کیفیت بالا افزایش می یابد.

در بازار پتو مشاهده می شود که انواع مختلفی اعم از تولید محلی یا وارداتی پخش می شود که نوعی رقابت ایجاد می کند که در نهایت به نفع مصرف کننده است. اما در عین حال ، می تواند حس سردرگمی و سردرگمی در مصرف کننده ایجاد کند ، به ویژه زنان جوانی که قصد دارند در طول سفر خود برای تهیه لانه جفت گیری ازدواج کنند ، سعی در دانستن همه چیز در مورد انواع پتو ، مشخصات آنها و قیمت ها به طوری که آنها بتوانند مناسب ترین و بهینه ترین را انتخاب کنند ، که سعی خواهیم کرد تا حد ممکن از طریق این مقاله به آنها ارائه دهیم ، بنابراین اکنون ما را دنبال کنید.

بهترین انواع پتو

 1. پتو Mora Spanish.
 2. پتو کره ای مک کوری.
 3. پتوهای مردمی مصری.
 4. پتوهای مخمل خواب دار چینی.
 5. پتو سانتامورا.
 6. پتوهای مخفی نانا.
 7. پتوهای خانگی تندی.

انواع و مشخصات پتوها را می توان با مجموعه ای از عوامل از جمله کشور مبدا و وزن پتو شناسایی و از هم تفکیک کرد که ملاک اصلی و اساسی در تعیین پتو مناسب محسوب می شود و در قیمت انواع پتو نیز منعکس می شود. پتو از عواملی که نوع و مشخصات پتو را تعیین می کند ، ضریب درجه نرمی و زبری پتو را تعیین می کند.

پتو در دسترس است ، چه تولید محلی باشد و چه از بیش از بسیاری از کشورهایی که برای این صنعت شناخته شده اند. با این حال ، ما توصیه می کنیم که همیشه مشخصات پتو را با دقت مرور کرده و در صورت وجود نظرات و ارزیابی های کاربران را دنبال کنید.

علاوه بر این ، اگر انواع مختلفی از پتوها در کنار یکدیگر ، با قیمت و رتبه بندی مصرف کننده خود ترکیب شوند ، فروشگاه های الکترونیکی این امر را به راحتی فراهم می کنند ، که این امر انتخاب بهتر پتو مناسب را تسهیل می کند. از جمله انواع پتوهای موجود در بازار با توجه به کشور مبدا و مشخصات آنها موارد زیر است.

بهترین انواع پتو

بهترین انواع پتو

پتوهای چینی در چند وقت اخیر بسیار گسترده شده اند و یکی از بهترین انواع پتوها به حساب می آیند. آنچه در کل صنعت چین ، از جمله صنعت پتو متمایز است ، این است که بسیاری از مدل ها را از پایین ترین کیفیت تا بالاترین کیفیت ، با قیمت های مختلف و مناسب برای همه ارائه می دهد. پتوهای چینی را از نظر استعاره پتوهای مخمل خواب دار می نامند و اغلب به آنها اشاره می شود. با این حال ، آنها از پلی استر ساخته شده اند و این پتوها بسیار نرم هستند.

انواع و مشخصات پتو اسپانیایی

پتوهای اسپانیایی همیشه اعتماد مشتریان را به خود جلب کرده اند و از مشهورترین اسامی که به صنعت اسپانیا اعتماد می کنند پتوهایی مانند پتوهای Santamura ، Saratoga و Mora هستند. پتوهای مورا با وجود وزن کم ظرفیت گرمایی قابل ملاحظه ای دارند. وزن 6 کیلوگرم پتو Mora می تواند برابر با پتوی گرم کننده 10 کیلوگرم مارک ها و مارک های دیگر باشد.

پتوهای اسپانیایی متنوع و متنوع با انواع سلیقه ها در دسترس هستند. همچنین دارای اندازه های مختلف و همچنین گرافیک حکاکی شده با لیزر با اشکال گوناگون و متنوع است. همچنین از فناوری گرافیک سه بعدی استفاده می کند. برخی از انواع پتوهای اسپانیایی بر اساس میکروفیبر ساخته شده اند.

بهترین انواع پتو کره ای

انواع پتو کره ای

پتوهای کره ای نیز به لطف کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تولید خود ، موقعیت خود را در بازار پتو ثابت کرده اند.این پتوها همچنین دارای اشکال و گرافیک متنوعی بر اساس فناوری حکاکی لیزری هستند. و همچنین وزنه هایی که همه نیازها را برآورده می کنند.

مشهورترین مارک پتو کره ای مارک (Macory) است و وزن آنها 4 کیلوگرم ، 6 کیلوگرم ، 8 کیلوگرم و 9 کیلوگرم است و بسیاری از مدل های آنها در هر دو طرف به اشکال و نقاشی های مختلف موجود است ، این ویژگی دارای برای مدت طولانی گسترش یافته است ، که از طریق آن همیشه می توانید احساس تجدید و تغییر کنید.

قیمت پتو در مصر 2021

 • قیمت پتوهای اکریلیک King Beige ترکیه 799 پوند است.
 • قیمت پتوهای اکریلیک ترکی در خانه ، اندازه سلطنتی ، 799 پوند.
 • قیمت پتوهای اکریلیک خانگی کینگ پینک 799 پوند است.
 • قیمت پتوهای خاکستری سلطنتی اکریلیک ترکیه 799 پوند.
 • قیمت پتو سانتامورا 8 کیلوگرم رنگ قهوه ای فوق العاده نرم 950 پوندی.
 • قیمت پتوهای سانتامورا 9 کیلوگرم ، Super Soft Purple ، 999 پوند است.
 • قیمت پتو Santamora 3 کیلوگرم نرم چند رنگ 550 پوند.
 • قیمت پتو سانتامورا 5 کیلوگرم ، پلی استر ، قرمز دو لایه ، 650 پوند.
 • قیمت پتو خرس قطبی گل 8 کیلویی پلی استر مدل 699 پوند.
 • قیمت پتوهای سانتامورا 7 کیلوگرم ، دو لایه پلی استر و گل ، 799 پوند است.
 • قیمت ابر مورانو ، دوبل / کامل ، مدل رنگ شده 899 پوند.
 • قیمت پتو سانتامورا 8 کیلوگرمی Super Soft Purple 899 پوند.
 • قیمت پتوهای سانتامورا ، 6 کیلویی ، چند رنگ ، 750 پوند.
 • قیمت پتوهای سانتامورا 7 کیلوگرم ، دو لایه ، حکاکی ، گلهای قرمز ، 899 پوند است.
 • قیمت پتو ابر مورانو ، چند رنگ ، 899 پوند است.
 • قیمت پتوی Nana Secret ، 4 کیلوگرم ، اندازه 240 220 220 سانتی متر ، 790 پوند است.
 • پتو اکریلیک دوتایی مورا ، Fuchsia ، 1900 پوند هزینه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *