قیمت پتو ال مجد 9 کیلوگرم با مهمترین مشخصات و ویژگی ها است


ما با شما بازدید کنندگان وب سایت به طور جزئی قیمت پتو برای جلال 9 کیلوگرم را با آخرین به روزرسانی برای سال 2021 با مهمترین مشخصات و ویژگی ها با به روزرسانی مداوم و مداوم برای تمام قیمت های نشان داده شده ، بررسی می کنیم.

پتو 9 کیلویی المجد دارای مشخصات متفاوتی است ، البته نسبت به پتوهای المد که از نظر شکل و طرح ، از نظر مواد و قیمت از وزن کمتری چه 4 کیلوگرمی و چه 6 کیلوگرمی برخوردار هستند. البته.

پتو Al Majd یکی از معروف ترین پتوهای بازار پتو است که از اهمیت کمتری نسبت به سایر پتوهای رقیب مانند پتو کره ای و اسپانیایی برخوردار نیست.

از آنجا که پتو مبلمان ضروری است که از نظر کیفیت مواد و توانایی گرمایش یا عدم گرمایش ، ضروری یا سهل انگاری است. این نیاز فوری در میان زنان خانه دار و دخترانی که در آستانه ازدواج هستند بوجود آمده است تا از همه چیز درباره این جهان که ممکن است در خارج از کشور ظاهر شود ، آگاهی داشته باشد ، عمیق است و شناخت انواع و مارک ها و تعیین اینکه کدام یک امکان پذیر نیست ، امکان پذیر است. بهتر. 9 کیلوگرم

پتو خوب 9 کیلویی

پتوهای ال ماجد در وزن های مختلف از 2 کیلوگرم تا 4 کیلوگرم ، 6 کیلوگرم تا 9 کیلوگرم موجود هستند. وزن 9 کیلوگرم کوچکترین وزن Glory Blanket است ، اما از طرف دیگر با مجموعه ای از مشخصات مشخص می شود که آن را برای بسیاری از افراد گزینه مناسبی می کند.

پتوهای باشکوه و قیمت های اقتصادی آنها به طور کلی مشخص می شود و در اینجا متوجه می شویم که ما با مزیت قیمت شروع کردیم ، زیرا از یک طرف برای طیف گسترده ای از مصرف کنندگان اعمال می شود و از طرف دیگر به دلیل اینکه یکی محسوب می شود از نقاط قوت پتو Glory. و به عنوان وسیله ای برای رقابت با سایر مارکهای پتو در بازار.

در مورد مشخصات Al Majd Blanket 9K ، این مدل با طرح ها و رنگ های روشن و زیبایی متمایز می شود که تحت تأثیر شستشو قرار نمی گیرد. پتو Al Majd 9K با سازگاری بیش از یک لایه متمایز می شود ، برخلاف پتوهای سبک دیگر Al Majd که از یک لایه تشکیل شده اند.

همچنین ، مواد پتویی 9 کیلوگرمی با دقت انتخاب شده است تا از یک طرف احساس نرمی و راحتی فوق العاده را در کاربر ایجاد کند ، در حالی که از ضریب گرمایش غافل نیست ، که اولین و مهمترین عامل در تعیین اینکه آیا پتو خوب است و آیا کار خود را بهینه انجام می دهد یا خیر.

در اینجا قیمت پتو برای جلال 9 کیلوگرمی ، با آخرین به روزرسانی برای سال 2021 ، و همچنین می توانید قیمت پتوها در مصر و قیمت پتوها در رنین را مشاهده کنید.

قیمت Glory Blanket 9 کیلوگرم است

قیمت پتو مجد 9 کیلوگرم ، عربستان سعودی اصلی در حال حاضر ، با 1700 EGP است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *