قیمت پتو خرس اصل در مصر 2021 با مشخصات


امروز ما آخرین قیمت پتو خرس اصل در مصر 2021 را با تمام مشخصات و ویژگی ها با شما مرور می کنیم. ما همچنین در مورد قیمت پتو نانا راز و تمام قیمت پتو با شما صحبت کردیم ، بنابراین ما را دنبال کنید.

پتوهای خرس اصلی یکی از پرطرفدارترین کالاهای موجود در جعبه پتو هستند. با این حال ، این مسئله از خلأ ناشی نمی شود ، بلکه در نتیجه شهرت و اطمینان زیادی است که این مارک معتبر کسب کرده است.

پتو اگرچه مانند هر مبلمان دیگر مانند یک قطعه معمولی به نظر می رسد ، اما واقعاً بسیار مهم است. این معنی عملکرد پتو را دارد که از هر مبلمان مهم دیگر پیشی می گیرد.

پتو وظیفه گرمایش را انجام می دهد ، همچنین توانایی زیادی که دارد از طریق نقاشی ها و شکل های مشخصی که روی آن ایجاد می شود ، به اتاق خواب ظاهری متمایز ، بسیار جدید و جذاب می بخشد. به این ترتیب ، علاوه بر عملکرد اصلی گرمایش ، به عنوان ملافه تخت به یک عامل زیبایی نیز دست می یابد.

پتوهای خرس اصلی

پتوهای نرم اصلی را نمی توان به یک کلمه یا دو کلمه کاهش داد. پتو یکی از پتوهایی است که نشان دهنده افتخار صنعت متمایز پوشاک کره است. وقتی از پتوهای کره ای صحبت می کنیم ، کیفیت مواد ، نقاشی ها و اشکال خیره کننده ، پر از آخرین روش های رنگ آمیزی لیزر و اندازه ها و اندازه های مختلف که همه نیازها را برآورده می کند ، مشکلی ندارد.

و با روشن شدن مشخصات پتوهای اصلی خرس ، اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند مواد بسیار متمایز آن است که از کیفیت بالاتری نسبت به پتو خرس کره ای معمولی برخوردار هستند.

پتو خرس کره ای اصلی با لطافت بسیار زیاد مشخص می شود ، که باعث می شود آنها از بسیاری دیگر از پتوهای کره ای در همان رده قیمت و همچنین ضخامت قابل توجه پتو بهتر باشند. در اینجا لازم به ذکر است که بسیاری از پتوها ، چه کره ای و چه غیر کره ای ، می توانند با برخی از ضخامت ها – و در نتیجه وزن زیاد – به طور فریبنده مشخص شوند ، که با این ضخامت و وزن زیاد ممکن است ویژگی های قابل قبولی در روند گرمایش نداشته باشند.

در اینجا بیشترین عامل ماده توسط همان عامل ماده پتو بازی می شود. به عنوان یکی از مهمترین مشخصات پتوهای خرس اصلی این است که برخلاف بسیاری از پتوهایی که فقط از پلی استر ساخته شده اند ، از مخلوطی از اکریلیک و پلی استر ساخته شده است و تعداد دفعات شستشو تحت تأثیر قرار نمی گیرد ، چه از نظر نوع از نرمی ، اندازه یا رنگ پتو.

در اینجا آخرین قیمت پتو خرس اصلی در مصر 2021 آورده شده است. همچنین می توانید قیمت پتو کره ای و تمام قیمت پتو را در رینگین مشاهده کنید.

قیمت پتوهای نرم اصلی در مصر 2021

  • قیمت پتو خرس 6 کیلویی اصل 620 پوند مصر است.
  • قیمت پتو خرس اصلی 8 کیلوگرم ، 850 پوند مصر است.
  • قیمت پتو خرس اصل 10 کیلوگرم 1200 پوند مصر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *