قیمت پتو اصلان 2021 ، با مهمترین مشخصات و ویژگی ها


در این مقاله ما در مورد آخرین قیمت پتوهای اصلان از سال 2021 در مصر برای همه مدل ها و اندازه های موجود در بازار ، با مهمترین مشخصات و ویژگی ها ، با به روزرسانی های دوره ای قیمت صحبت می کنیم.

پتو اصلان یکی از مشهورترین پتوها در بازار محلی است و یکی از پرتقاشی ترین و پرتقاضی ترین پتوهای مصرف کنندگان ، به ویژه زنان جوان متاهل و خانم های خانه دار است. این امر به این دلیل است که پتوهای اصلان انواع پتوها را در رنگهای زیبا و آرام مانند بنفش روشن ، ترمه و زنجیری با گرافیک بسیار مشخص ارائه می دهند.

پتوهای اصلان ، به ویژه پتوهای 2 کیلویی ، در صورت مهمان یا موارد اضطراری می توانند به عنوان یک پتو کمکی مورد استفاده قرار گیرند و همچنین برای گروههای اقتصادی با اندازه متوسط ​​که خانه را با کمترین هزینه ممکن تجهیز می کنند ، گزینه بسیار خوبی است.

>> بهترین نوع پتو را مشاهده کنید.

پتو اصلان 2021

می توان گفت مشخصات پتوهای اصلان بسیار بسیار متمایز است و این همان چیزی است که بسیاری را وادار به جستجو و خرید آن کرده و یکی از پتوهای خانگی به حساب می آید و این س questionال در ماهیت نقاشی ها و حکاکی های روی آن کاملاً مشهود است. و یکی از پتوهای متمایز محلی به حساب می آید که به شدت با رنگهای آرام آن با پتوهای وارداتی رقابت می کند. و تنوعی که با همه سلیقه ها ، اندازه ها و اندازه ها مطابقت دارد تا اطمینان حاصل شود که تمام نیازهای مصرف کننده برآورده می شود

اولین و مهمترین چیزی که به محض باز شدن پتو توجه شما را به خود جلب می کند ، مواد پتوی بسیار مشخصی است که در نرمی قابل توجه خود ارائه می شود ، که مشخصه چند پتو محلی است ، در مقابل تعداد زیادی پتو محلی همچنین مشخصه این واقعیت است که پتو کمی نرم و کمی توده است.

همانطور که گفته شد ، پتوی اصلان یکی از پرطرفدارترین پتوها برای بسیاری است و این مسئله به دلیل یک عامل بسیار مهم یعنی قیمت پتوها است. آنها بسیار اقتصادی و رقابتی هستند. زیرا حداقل وزن آن که 2 کیلوگرم است از قیمت دویست پوند مصر بیشتر نیست.

و صحبت از مهمترین مشخصات پتوی اصلان ، در مورد وزن صحبت خواهیم کرد ، زیرا همه وزنه هایی موجود هستند که پایین ترین وزن آنها 2 کیلوگرم است. اگرچه بسیاری از ترس سبک بودن پتو و گرمایش مناسب ترجیح نمی دهند پتو با این وزن خریداری کنند. با پتوی Aslan 2K کاملا متفاوت است ، نظرات کاربران در مورد آن بسیار قابل توجه است که توانایی غیر منتظره آن را در گرم کردن پتو 2 کیلوگرمی با این قیمت تحسین می کنند ، و ما این پتو را یکی از نقاط قوت و محبوبیت پتوهای اصلان می دانیم.

ما هم اکنون شما را با آخرین قیمت پتوهای اصلان 2021 به شما واگذار می کنیم همچنین می توانید قیمت روتختی های اصلی و نرم و قیمت پتو کره ای را مشاهده کنید و همچنین می توانید تمام قیمت پتوها را در رنین مشاهده کنید.

قیمت پتو Aslan 2021

  • قیمت پتو اصلان ، 4.5 کیلوگرم ، مخمل خواب دار ، حکاکی لیزری ، 399 پوند.
  • قیمت پتوی اصلان 3.5 کیلوگرم مخمل خواب دار 220 240 240 سانتی متر 210 پوند است.
  • قیمت پتو اصلان 3 کیلوگرم مخمل خواب دار 220 240 240 سانتی متر EGP 299.
  • قیمت 2 عدد پتو کودک اصلان ، مخمل خواب دار 180 220 220 سانتی متر ، 550 پوند است.
  • قیمت پتوهای 7 کیلویی اصلان ، دو لایه جیر ، حکاکی لیزری 569 پوند است.
  • حکاکی لیزری پلان 9 کیلویی Aslan Blanket 220 x 240 cm 800 EGP.
  • Aslan Blanket حکاکی لیزری 4 کیلویی Plush با ابعاد 220 240 240 سانتی متر 360 EGP.
  • Aslan Blanket حکاکی لیزری 6 کیلوگرمی Plush 220 x 240 cm 530 EGP.
  • Aslan Blanket حکاکی لیزری 6 کیلوگرمی Plush 220 x 240 cm 530 EGP.

ما همچنین در مورد >> قیمت پتوی مخفی نانا و قیمت نوزادان تازه متولد شده صحبت کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *