قیمت خط Etisalat و بهترین مکالمات و سیستم اینترنت 2021


قیمت خط Etisalat و بهترین سیستم های مکالمه و اینترنت 2021 ، Etisalat یکی از مهمترین و شناخته شده ترین شرکتهای خدمات شبکه در جمهوری عربی مصر و بسیاری از کشورهای جهان است و بسیاری از افراد خدمات خدمات Etisalat ، زیرا بهترین شبکه در بین بسیاری از شبکه ها است ، زیرا این شرکت به طور مداوم در حال ارائه پیشنهادات و خدمات جدید به مشتریان خود است.

افرادی که مشترک یک شرکت ارتباطات از راه دور هستند به دنبال آخرین سیستم ها و بسته های مکالمه اعم از اینکه روزانه شارژ می شوند یا ماهانه با یک سیستم اعتباری شارژ می شوند ، علاوه بر آخرین بسته های ارتباطی برای اینترنت و در این مقاله به شما توضیح خواهیم داد مهمترین جزئیات در مورد قیمت خط Etisalat و بهترین سیستم تماس اینترنتی 2021 و هر آنچه برای این شرکت نیاز دارید.

محتوای موضوع

قیمت خط Etisalat

قیمت خط جدید الیسالات 79.56 پوند مصر است و مانده 50 پیستر به آن اضافه می شود و قیمت همان خط 15.5 پوند مصر است و 50 پوند هزینه توسعه خط و 11.5 پوند مصر است. به ارزش مالیات افزوده و ممکن است قیمت سفارش ، که به آن اضافه می شود بسته 115 پوند مصر.

همچنین ، یک شرکت ارتباط از راه دور شماره های خود را به دسته های خاص تقسیم می کند ، یعنی:

 • پلاتین شخصی.
 • نقره شخصی
 • طلای شخصی
 • پلاتین پلاس شخصی.
 • کامپ طلایی
 • نقره ای

قیمت خطوط Etisalat Gold و Platinum از 50 تا 1000 پوند شروع می شود.
قیمت خط داده Etisalat می تواند تا 105 EGP متغیر باشد.

یک خط ارتباطی ثبت کنید

همه شرکت های ارتباط از راه دور محدودیت هایی را برای خطوط ثبت نشده ای که هویت آنها ناشناخته است ، اعمال کرده اند و در صورت عدم ثبت ، خط را متوقف می کنند تا از استفاده آن در خصومت ، آزار و اذیت و اقدامات نامطبوع جلوگیری کند ، زیرا این مشکل بسیاری از افراد را آزرده و از برخورد با خطوط شبکه ارتباط از راه دور ، به ویژه افراد مسن که نمی توانند با افرادی که باعث ناراحتی می شوند گفتگو را تحمل کنند و اکنون نحوه ثبت نام یک خط ارتباطی به شما ارائه می دهیم تا خدمات متوقف نشود.

و بر اساس درخواست مقام رسمی تنظیم مقررات ارتباطات از راه دور برای تعلیق سرویس ، شماره ملی کاربری که می خواهد خط را به نام خود ثبت کند به جای اینکه شخصی به نزدیکترین قسمت منتقل شود به این کد ارسال می شود # شماره کارت * 3282 * یک شعبه از شرکت Etisalat و از این رو نام خط به نام شخص استفاده کننده در شرکت ثبت شده است.

یک خط مخابراتی بخرید

شما می توانید خط متمایز Etisalat را از طریق وب سایت اصلی Etisalat در اینجا خریداری کنید: https://www.etisalat.eg/eshop/dialreservation/dialReservation.jsp؟_DARGS=/dialreservation/dialReservation.jsp. همچنین ذکر شده است که Etisalat از مشتریان خود تشکر کرده است زیرا در ارائه بسته ای متفاوت از خدمات برای تماس ها ، پیام ها و اینترنت فعالیت می کند و شبکه بسیار قوی است و زمان خاموش شدن شبکه بسیار کوتاه و کم است. با سایر موارد متفاوت است شرکت ها ، که بسیاری از مردم را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

سیستم های ارتباطی

بسیاری از افرادی که در Etisalat مشترک هستند به دنبال سیستم های Etisalat هستند ، خواه مشتری محلی باشند یا افراد جدید ، و همچنین جدیدترین بسته ها و خدمات ارائه شده توسط این شرکت که مربوط به تماس هایی است که براساس روز یا ماه شارژ می شوند و همچنین برای ایجاد آن برای مشتریان Etisalat آسان تر است ، ما آخرین سیستم ها و بسته های ارتباطی ماهانه را برای تماس ها و اینترنت توضیح می دهیم ، بنابراین ما را دنبال کنید.

سیستم های ارتباطی ماهانه

بسیاری از سیستم های تماس Etisalat ماهانه وجود دارد که شرکت ارتباط از راه دور را متمایز می کند و به شرح زیر است:

سیستم مغز Etisalat دوم: این سیستم به شما امکان می دهد برای مدت زمان مشخصی علاوه بر بسته اصلی برای یک ماه ، از اینترنت و بسته مکالمه دو برابر لذت ببرید ، علاوه بر گوش دادن به موسیقی و رسانه های اجتماعی و اشتراک در سیستم * 200 # یا با تماس با 525 ارسال شده است.

جزئیات بسته اینترنت:

 • Brain 20: شما 1000 مگابایت به ارزش 20 EGP می دهید.
 • Brain 35: 2500 مگابایت به ارزش 35 پوند می دهد.
 • Brain 60: 5000 مگابایت در 60 EGP می دهد.

برای جزئیات بسته تماس بگیرید

 • احضار 5 پوند: 200 واحد به ارزش 5 پوند می دهد.
 • 10LE تماس: شما 600 واحد را به 10LE صادر می کنید.
 • تماس 20LE: 1600 واحد را به 20LE بدهید.

ماهانه سیستم های ارتباطی اینترنتی:
دو سیستم وجود دارد:

سیستم اول: بسته X را وصل کنید.

با استفاده از آن می توانید از آن به دلخواه خود و در هر زمان که می توانید استفاده کنید و می توانید بسته را با قابلیت حمل مگابایت باقیمانده در ماه جدید تقسیم کنید و مرور سایت های اجتماعی و استریم 1 مگابایت x در برابر شما کسر می شود ، و هر سایت دیگری 2 مگابایت x است.

سیستم دوم: یک بسته ماهانه را وصل کنید

 • بسته 7.5: 250 مگابایت می دهد.
 • بسته 15: 750 مگابایت می دهد.
 • بسته 30: 1800 مگابایت می دهد.
 • بسته 45: 2800 مگابایت می دهد.
 • بسته 60: 4250 مگابایت می دهد.
 • بسته 100: 9000 مگابایت می دهد.
 • بسته 150: 12000 مگابایت می دهد.

سیستم Tale توسط Etisalat

این یکی از بهترین سیستم های ارائه شده توسط یک شرکت ارتباط از راه دور محسوب می شود ، به ویژه به این دلیل که چندین دقیقه مختلف برای برقراری تماس یا گشت و گذار در اینترنت را در اختیار کاربران قرار می دهد ، زیرا چهار سیستم مختلف از سیستم Hekaya را ارائه می دهد که یک سیستم تاریخچه است ، Hekaya Mix سیستم ، سیستم Hekaya ، سیستم صورتحساب Hekaya ، مشترکان به راحتی می توانند سیستم مورد نظر را انتخاب کنند و این تنها سیستمی است که باعث می شود شما با تمام خانواده خود به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید و همچنین می توانید خطوط خانواده یا دوستان خود را در همان بسته اضافه کنید و به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید ، و در میان انواع آن:

 • ضرب المثل مخابرات 29 پوند.
 • داستان مخابرات 49 پوند.
 • داستان مخابراتی 99 پوند.
 • داستان مخابراتی 199 پوند.

اشتراک در سیستم به دو روش ارائه شده توسط شرکت به شرح زیر انجام می شود:

1- از طریق شماره 525 با خدمات مشتری تماس بگیرید و تا زمانی که سیستم Hekaya مشترک نشود به یکی از کارکنان خدمات مشتری متصل شوید و می توانید کد کد * 687 # را درخواست کنید تا کد Hekaya مشترک شود و سپس سیستم موجود را برای آن انتخاب کنید ، برای تسهیل ارتباط با مشترکان در خدمات مربوط به مخابرات مصر.

سیستم ارتباطی جدید 1000 دقیقه

این سیستم جدیدی از شرکت Etisalat به نام Club Control 25 Monthly System است که در آن مقدار اشتراک ماهیانه برای این سیستم فقط 28.75 پوند است ، این قیمت شامل مالیات فروش می شود و ماهانه به روز می شود و این پیشنهاد 1000 دقیقه برای هر شماره Etisalat به صورت رایگان و 60 دقیقه به هر شماره دیگر به صورت رایگان اختصاص داده شده است.

و هنگامی که این دقایق منقضی می شود ، صورتحساب در هر دقیقه 19 پیاستر شارژ می شود و هنگامی که تمدید بسته می آید ، اگر تلفن همراه دارای تعادل EGP 28.75 باشد و اگر ارزش اشتراک ماهانه در دسترس نباشد ، به طور خودکار و بدون تمدید دستی تمدید می شود. تاریخ تمدید بسته صورت می گیرد. شارژ برای هر نوع شبکه 21 پیستر در دقیقه است.

دانش سیستم ارتباطی

اگر مشتری در یک شرکت مخابراتی بخواهد سیستم فعال شده خطوط خود را بشناسد ، می تواند با وارد کردن کد سیستم دانش از Etisalat ، این موضوع را بداند و سپس مراحل را دنبال کند.

کد شناسایی سیستم خط از Etisalat به شرح زیر است: با شماره 555 تماس بگیرید.

سیستم ارتباطی را تغییر دهید

در صورتی که دانشمندی بخواهد در سیستمی غیر از سیستمی که در زیر آمده است باشد ، می تواند از بین بسیاری از سیستم های ارائه شده توسط یک شرکت مخابرات ، سیستمی را انتخاب کند و با آن مناسب باشد.
کد تغییر سیستم تماس با 525 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *