تشک Dorra 2021 ، مهمترین مزایا ، معایب و قیمت ها است


امروز ما در مورد مهمترین و بارزترین ویژگیهای تشک 2021 Dorra برای همه مدلها و اندازه ها ، با رایج ترین اشتباهات مصرف کنندگان ، علاوه بر آخرین قیمت ها ، با شما بحث می کنیم.

تشک های دورا یکی از بهترین انواع تشک در بازار محلی و همچنین یکی از مارک های معروف در زمینه تشک و بازار بزرگ آن است که شامل انواع و مدل های بسیاری از جمله معروف و معروف و جدید است کسانی که سعی می کنند راهی برای اشغال پیش زمینه و پیدا کردن پشتیبانی از آن در پیش زمینه پیدا کنند. و بین این و آن ، مصرف کننده درمورد موضوع خود دچار سردرگمی شدیدی می شود ، یعنی مکانی که به او اعتماد به نفس می دهد و با خرید آن موافقت می کند.

در مورد اهمیت زیادی که تشک در وسایل منزل دارد ، هیچ رازی وجود ندارد ، و این باعث می شود همیشه مصرف کننده ای که می خواهد با دقت زیادی از آن مراقبت کند ، در اولویت قرار دارد.

بوی درجه

همانطور که گفته شد ، بازار تشک شامل انواع مختلفی از شناخته شده و شناخته شده و زیر است که هر یک مشخصات و ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد ، البته از انواع دیگر ، که منجر به احساس گیجی مصرف کننده در روند انتخاب بین این تشک ها می شود و نام ظاهر می شود و تکرار می شود.

برای اینکه کاربر بتواند به این حالت گیجی خاتمه دهد ، تمایل دارد این انواع را مقایسه و در همه سطوح مقایسه کند. غالباً کاربر دوست ندارد در جزئیات بسیار دقیق روش ها و تکنیک های تولید و طراحی تشک شیرجه بزند و به دنبال شناخت مشخصات عمومی تشک است ، زیرا سعی می کند تا آنجا که ممکن است از رتبه بندی ها و نظرات خود آگاه باشد تشک و کشف مهمترین مزایا و معایب.

به همین دلیل ، همانطور که در سایت “جزئیات” به شما قول داده ایم ، در اینجا وظیفه خود را انجام می دهیم تا همه موارد مربوط به خطوط نقش را در سطرهای زیر بررسی کنیم ، بنابراین اکنون ما را دنبال کنید.

دورا در سال 2021 است

شرکت تشک Al-Dura یکی از شرکت های متخصص در زمینه تولید مبلمان ، تشک و حتی مبلمان است که یک شرکت ترکی تبار است ، در سال 2003 تاسیس شد و از سال 2008 شروع به حمله به بازارهای محلی کرد ، جایی که شروع به ایجاد کارخانه برای آن کرد ، که محصولی را تولید می کند که نقش آن با همان استانداردها و مشخصات استاندارد با تجربه ترکیه و دست محلی شناخته می شود و شروع به دریافت می کند از آن زمان به بعد ، از طریق مدل های مختلف خود موفق به کسب سهم فروش در بازار تشک شده است مصرف کنندگان

تشک های دورا مدل ها و اندازه های بسیاری دارند که با تفاوت های مختلف از یکدیگر متفاوت هستند ، اما همه این واقعیت را دارند که متعلق به مارک بسیار شناخته شده ای هستند که بسیاری در زمینه تشک ها ، یعنی دورا ، اعتماد دارند.

دورا تعدادی مدل ارائه می دهد که – همانطور که اشاره کردیم – از نظر مشخصات مختلف متفاوت هستند تا نیازهای مختلف مصرف کنندگان و شرایط اقتصادی آنها را برآورده کند و در زیر برجسته ترین انواع نقش ها وجود دارد.

انواع تشک دورا

 • تشک دورا مدل عشق.
 • مدل طلایی دورا.
 • تشک دورا مدل انفرادی.
 • تشک مدل dura Samba.
 • مدل تشک dora roomba.
 • مدل دورا رویال.
 • مدل تشک دورا نیروانا.
 • تشک دورا مدل نارنجی.
 • تشک دورا مدل Melody.
 • تشک مدل دورا فلامینگو.
 • ماده دورا یک مدل هورمونی است.
 • مدل تشک Dora Majesty.
 • تشک مدل dura Pocket Tulip.
 • مدل تشک Dorra Pocket Capital.

تشک فلامینگو

مدل فلامینگو یکی از مدل های شناخته شده تشک های گردان است و این مدل دارای یک شاسی استیل قوی است و این تشک نوعی تشک فنری متصل است و فنرهای شاسی و تشک به گونه ای پردازش می شوند که آخرین و آخرین بار آنها باشد برای مدت طولانی

تشک دورا فلامینگو همچنین حاوی دسته هایی در دو طرف تشک است که در هر طرف آن دو دسته وجود دارد تا بلند کردن تشک را آسان تر کنید ، خواه آن را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید یا هر زمان آن را بچرخانید و تشک فلامینگو نیز موجود است. در ارتفاع 30 سانتی متر برای اکثر اندازه های موجود.

علاوه بر این ، تشک شامل 4 لایه است که دو لایه از پنبه و دو لایه از اسفنج فشرده با چگالی بالا ساخته شده است.

ما همچنین در مورد: تشک های خواب آلود و تشک های خواب سلام.

تشک دورا مدل نیروانا

تشک نیروانا دورا با شاسی فنرهای متصل در دسترس است ، به طوری که کاربر تشک احساس نمی کند فنرها به یکدیگر متصل هستند ، تقویت شده و با یک لایه نمد پیچیده می شود ، که به احساس کاربر در احساس کمک می کند. راحتی بیشتر

تشک dura نیروانا از مواد با کیفیت بالا ساخته شده از پنبه درجه یک و اسفنجی با چگالی بالا ، احساس نرمی و راحتی بیشتری را ایجاد می کند. علاوه بر این ، تشک دارای سوراخ های تهویه است تا با تجدید هوای داخل منافذ تشک ، بهداشت آن بیشتر شود.

این مدل در ارتفاع 37 سانتی متر موجود است ، که باعث می شود – علاوه بر لانه مستحکم خود – بتواند در برابر همه و سنگین ترین وزن ها مقاومت کند.

مزایا و معایب تشک های دورا

مزایا و معایب تشک های دورا

مجموعه ای از ویژگی ها مشخصه مارک Dura به عنوان یک کل است و اولین و مهمترین این ویژگی ها وجود تعداد بسیار زیادی مدل است ، شاید بیش از هر مارک دیگر تشک ، و این تنوع و تنوع در مدل های تشک دورا یک مزیت بسیار مهم به مصرف کننده می دهند که عبارتند از آزادی انتخاب از بین این مدل های موجود. از صفوف نقش.

به خصوص که dura انواع اقتصادی زیادی را ارائه می دهد که تفاوت فاحشی دارند ، اما کیفیت مواد و پارچه را با سایر تشک ها به اشتراک می گذارند.

همچنین تشک های دورا با تکیه بیشتر بر روی شاسی دارای فنرهای متصل ، دارای دو یا چند مدل مبتنی بر فنرهای جداگانه و برخی از مدل های تشک های چرخان با تکیه بر فنرهای ساخته شده از آهن و نه از فولاد مشخص می شوند که باعث کاهش هزینه تشک و آن را بسیار مقرون به صرفه می کند.

مضرات تشک دورا

مضرات تشک های دورا ، که ما توانستیم آنها را لیست کنیم ، در اینجا خلاصه می شود که تشک های دورا مارک های تشکی هستند که علاوه بر مدل های پزشکی و دارای فنرهای منفرد ، با قیمت نسبتاً بالایی نیز دارند ، مخصوصاً در مدل های بالاتر و ضخیم تر. در مقایسه با مدل های دارای فنر متصل.

در حقیقت این امر به این دلیل است که تشک دارای یک فنر سنگین تر و بسیار پایدارتر از تشک دارای فنر متصل است و مجهز به جذب ارتعاشات یا تمایل تشک به یک طرف با هزینه طرف دیگر است. به دلیل وزن وزن

رتبه های نقش خوب است؟

به طور کلی ، می توان گفت تشک های دورا بسیار عالی هستند ، حتی از لحاظ مشخصات در انواع پایین تر آنها بسیار عالی هستند ، زیرا حتی اگر ویژگی های کمتری داشته باشند ، باز هم تحت استانداردها و معیارهای مشترک کیفی قرار می گیرند ، نیازی به ذکر نیست که قیمت اقتصادی آنها مناسب است هر کس.

پاسخ به این س questionال با بله یا خیر آسان نیست ، زیرا این س onال به گروهی از عوامل بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر در مورد رتبه بندی نقش به صورت مطلق یا در محدوده مدل های خاص صحبت کنیم ، می توانیم به این س questionال پاسخ مثبت دهیم. اما اگر مقایسه ای بین مدل های بالاتر – و گران تر – ردیف های ردیف های دارای مدل های پایین تر انجام دهیم ، مانند برخی از مدل های ساخته شده از شاسی آهنی با ضخامت کمتر و فنرهای متصل و جدا نشدنی ، آنها را به مارک های دیگر ترجیح می دهیم. در رده قیمتی مارک های دیگر بالاتر ، پاسخ ممکن است ناعادلانه باشد.

دورا درجه داره یا یانسن؟

سوال جدید دیگری بارها به ما وارد شد و در واقع می توان گفت كه هر یك از این دو مارك متمایز و عالی هستند و دارای نقاط قوتی هستند كه در دیگری ارائه نمی شوند. با این حال ، ما معمولاً تشک های Janssen را ترجیح می دهیم ، زیرا این مارک تجاری است که تاکنون به مواد استفاده شده در تولید تشک پرداخته است.

Janssen تشک های فنری مداوم و فنرهای منفرد مانند دورا را ارائه می دهد ، اما توجه ویژه ای به پردازش مواد استفاده شده در ساخت تشک از یک طرف و از طرف دیگر طولانی تر دارد ، به طوری که برای افراد دارای بدن با حساسیت بالا ، مواد صنعتی را به حداقل می رساند

سوالات متداول در مورد ردیف های نقش

تشک دورا به چه مدل هایی گفته می شود؟

تشک های دورا در بسیاری از مدل ها وجود دارد از جمله مدل عشق ، مدل طلایی ، مدل سولو ، مدل سامبا ، مدل رومبا ، مدل سلطنتی ، مدل نیروانا ، مدل نارنجی ، مدل ملودی ، مدل فلامینگو ، مدل هورمون ، مدل جلال ، مدل لاله جیبی و جیبی مدل سرمایه.

شاخه های تشک های آلدورا کجا هستند؟

شعبه قاهره – 81 مصطفی النهاس ، نصر.
Damietta Mall – پشت El Serag Mall ، در انتهای Makram Ebeid ، طبقه چهارم.
شعبه Maadi – 3 بلوک 69 بخش دهم – Zahraa El Maadi به Carrefour.
شعبه حرام – خیابان الحرام 132 ، ایستگاه گرین کم یا ایستگاه سهل حمزه.
شعبه Gesr El Suez – میدان D برج 524 روبروی پل استخدام به Heliopolis Central.
شعبه الظاهر – میدان الظاهر 2 خیابان العباسیه ، جنب نمایشگاه علا Aالدین و ایستگاه مترو غمرا.

شماره تلفن های نقش ها کدام است؟

حرم کلون >> 01159883952.
مول دامیتا >> 01159883953.
شعبه معادی >> 01150627500.
شعبه در قاهره >> 22732430 – 01143335009.
کلون الظاهر >> 01155500095 – 24669021.
شعبه پل سوئز >> 24521161 – 01143335002 – 01159543127.

تشک های دورا در اندازه های موجود کدامند؟

اندازه 90 در 100 ، 120 ، 190 ، 195 ، 200 ، قد 18 ، 22 و 23.
اندازه 100 در 190 ، 195 و 200 قد 18 ، 22 ، 23 و 37.
اندازه 110 در 190 ، 195 و 200 قد 18 و 23.
اندازه 120 در 190 ، 195 و 200 قد 18 ، 22 ، 23 ، 25 ، 26 ، 28 و 32.
اندازه 130 در 190 ، 195 و 200 در 18 و 22 اینچ.
اندازه 140 در 190 ، 195 و 200 قد 18 ، 22 و 23.
اندازه 150 در 190 ، 195 و 200 قد 18 ، 22 ، 24 و 26.
اندازه 160 در 190 ، 195 و 200 قد 18 ، 22 و 30.
اندازه 170 در 190 ، 195 و 200 قد 18 ، 22 و 30.
اندازه 180 در 190 ، 195 و 200 قد 18 ، 22 و 28.
اندازه 200 در 200 قد 18 و 22.

توجه: ما در اینجا در مورد تمام قیمت های نقش تشک صحبت کردیم ، اکنون مراجعه کنید >> قیمت تشک ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *