تشک Englander 2021 ، مهمترین مزایا ، معایب و قیمت ها است


در اینجا مهمترین مزایا ، معایب و قیمت تشک های Englander برای سال 2021 برای همه مدل ها و اندازه های موجود در تشک های Englander علاوه بر دانستن آدرس شعب و مهمترین نکات ، آورده شده است.

تشک های انگلیس یکی از متمایزترین انواع تشک ها به حساب می آیند و یکی از مارک های معروف آمریکایی است. تشک های انگلیس معمولاً با ارائه بیش از یک مدل که تمام نیازهای مصرف کنندگان را برآورده می کند ، خودنمایی می کنند.

با توجه به اهمیت تشک به طور کلی ، به طوری که به هیچ وجه نمی توان آن را آزاد کرد ، همیشه جایگاه ویژه ای در ذهن مصرف کننده دارد که طبیعتاً به دنبال بهترین و بهترین انواع تشک ها با قیمت های مقرون به صرفه است. تشک های انگلیس با استفاده از جدیدترین فناوری های تولید ، در نهایت یک تشک مستحکم ، بادوام و راحت را فراهم می کند که ساعات خواب راحت کاربر را تضمین می کند ، کیفیت لازم را ارائه می دهد.

رتبه انگلیسی

تشک های انگلیسر دارای مزایای چشمگیر و چشمگیری هستند و گرچه مدل های انگلیس مزایای مشترکی با بسیاری از انواع دیگر و مارک های تشک دارند ، اما همچنان موقعیت عالی و ارزیابی بهتری از این نوع را حفظ می کنند. شناخته شده است که اولین چیزی که در تشک جلب توجه می کند و اولین چیزی که مصرف کننده به آن اهمیت می دهد مواد تولیدی است.

درجه انگلستان 2021

تشک های انگلیس یکی از مارک هایی است که توجه زیادی به مواد تولیدی و کیفیت آنها دارد. انگلر به فناوری کف ، که منعکس کننده آخرین فن آوری های تولید تشک است ، متکی است. اشکالات ، به ویژه از طریق مواد خارجی و خارج از تشک. که از پنبه مرغوب ساخته شده است.

انواع ماهیگیران

 • تشک زنانه مدل انگلر.
 • تشک انگلستان مدل شهر.
 • تشک ماشین های مدل Englander.
 • تشک مدل خواب انگلیس.
 • تشک انگلیس مدل ماروی.
 • تشک مدل کلاسیک انگلر.
 • تشک انگلستان مدل Relax.
 • تشک انگلیس مدل Victoria.
 • مدل تشک Englander Seasonal.
 • تشک انگلیس مدل ماه عسل.
 • تشک ویسکوپ شده مدل انگلر.
 • تشک برای بالش Englander Model Cars.
 • تشک اضافی فصلی مدل Englander.

انواع تشک های انگلر به طرز قابل توجهی متنوع است ، که برای مارک های معروف تشک مانند انگلیسر چیز جدیدی نیست. مدل های انگلیس با مشخصات ویژه ای ارائه می شوند ، چه از نظر ارتفاع و چه از نظر مواد ، بعضی از آنها برای اهداف پزشکی در نظر گرفته شده اند.

صحبت از تشک های پزشکی می شود ، ما بلافاصله از مدل ویسکوپ شده Englander نام می بریم که مدلی است که مخصوص کسانی که از مشکلات ستون فقرات رنج می برند طراحی و ساخته شده است ، همانطور که بعدا نشان خواهیم داد.

تشک های انگلیس نیز به خوبی شناخته شده اند ، که در این مقاله به برخی از آنها خواهیم پرداخت ، مدل رویاهای انگلستان ، مدل ویکتوریا انگلیس ، فصلی ، کارس و سایر موارد ، بیش از یک نوع و مدل از نظر ارتفاع و نوع فنر متفاوت است ، بدون در نظر گرفتن چه جداگانه باشند و چه فنرهای متصل ، علاوه بر تفاوت در اجزای داخلی ، لایه خارجی یا ضخامت لایه اسفنج .. و غیره و همه اینها به نفع مصرف کننده است ، که به ناچار آنچه را که نیاز او را برآورده می کند در میان آنها پیدا خواهد کرد.

ما همچنین در مورد: تشک های تاکی صحبت کردیم.

تشک های ویسکپ شده انگلر

تشک های ویسکپ شده انگلر

تشک های ویسکپ انگلیس یکی از معروف ترین مدل های انگلیس است علاوه بر ویژگی ها و ویژگی های منظمی که با سایر مدل های انگلیس مشابه دارد ، از نوع طبی هستند. منظور ما این است که از نوع پزشکی است ، یعنی برای کسانی که از برخی مشکلات مربوط به پشت ، ستون فقرات و گردن رنج می برند ، در نظر گرفته شده است.

تشک از یک شاسی محکم فنرهای تقسیم شده با سرعت 256 زیپ در متر مربع ساخته شده است که برای مقاومت در برابر زنگ زدگی و سقوط تشک پس از یک دوره استفاده ، تحت درمان قرار می گیرد. همچنین ، مدل Englander Viscopedic مواد خود را پردازش کرده تا در برابر باکتری و ساس مقاوم باشد.

علاوه بر این ، از یک لایه اسفنج با چگالی بالا ، ضخامت 3 سانتی متر ، Super Soft تشکیل شده است که به تقویت ستون فقرات کمک می کند و احساس راحتی و نرمی بالایی را ایجاد می کند. مدل Englander Viscopedic همچنین حاوی لایه ای از مموری فوم با ارتفاع 3 سانتی متر است که علاوه بر سنگین ترین و تنش زا ترین قسمت های بدن ، به حمایت از ستون فقرات نیز کمک می کند. مدل های Englander Viscopedic در همان اندازه 28 سانتی متر برای اندازه ها و اندازه ها متناسب با همه اندازه های مختلف تخت موجود هستند.

ما همچنین در مورد: تشک های دورا و تشک های با لغزش بالا صحبت کردیم.

تشک های Englander Dreams

تشک های Englander Dreams

تشک های Englander Dreams یکی از بسیاری از مدل های Englander Dreams است و مدل Englander Dreams دارای چندین مشخصات و ویژگی است که این شرکت تلاش می کند برخلاف ویژگی های مدل های دیگر ، آن را منحصر به فرد کند به گونه ای که نیاز کاربران خاص را برآورده کند.

تشک های Englander Dreams دارای یک شاسی محکم هستند. این نوع تشک دارای فنرهای جداگانه است. تشک های فنری جداگانه ، از جمله مدل Englander Dreams ، در صورت استفاده توسط دو شریک در یک تشک ، به ویژه اگر یکی از آنها به طور قابل توجهی سنگین تر از دیگری باشد ، گزینه ایده آل است. فنرهای منفرد اطمینان حاصل می کنند که تشک تحت تأثیر وزن یک طرف نسبت به طرف دیگر قرار نمی گیرد و بنابراین استفاده کنندگان از تشک پایین آمدن آن را در یک طرف نسبت به طرف دیگر تحت تأثیر وزن زیاد روی آن احساس نمی کنند.

تشک های Englander Dreams به طور کلی با وزنه های سنگین مشخص می شوند همچنین تشک با ارتفاع 27 سانتی متر نیز موجود است که برای تمام اندازه ها و ابعاد انگلر همان قد است.

تشک انگلیس ویکتوریا

تشک انگلیس ویکتوریا

تشک های انگلیس ویکتوریا نیز یکی از مدل های مختلف انگلستان در نظر گرفته می شود و مدل انگلستان ویکتوریا دارای تعدادی ویژگی است که این شرکت به لحاظ تشریفات برای سایر دسته های مصرف کننده چه از نظر قیمت و چه از نظر قیمت به تشک افزوده است. مشخصات فنی ، بنابراین علاوه بر مدلهای دیگر از انگلستان ، کاملاً کافی بوده و نیازهای متنوعی را برآورده می کند.

تشک های ویکتوریا انگلیس به یک شاسی سنگین مجهز هستند. این یک نوع تشک فنری جداگانه است که با مارک Englander متمایز می شود و بیش از یک نوع از آن را ارائه می دهد. ساختار تشک بر اساس مجموعه ای از فنرهای جداگانه و کپسول دار ساخته شده است و برای مقاومت در برابر زنگ زدگی و عمر طولانی کار می شود و از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است که پس از استفاده طولانی مدت از سقوط آن جلوگیری می کند.

ما همیشه استفاده از تشک های فنری مجزا را در صورت داشتن وزنه های سنگین و در صورت عدم اختلاف در وزن دو شریک خواب تشک ، تشک هایی توصیه می کنیم که تشک هایی هستند که خواب آرام می گیرند و تشک را از یک طرف پایین پایین احساس نمی کنند. به چشمه های دیگر ، از جمله تشک های ویکتوریا ، با جذب حرکت و لرزش مشخص می شوند ، که به خواب آرام کمک می کند.

تشک های ویکتوریا Englander در ارتفاع پایین تر از مدل مشابه آنها با رویای 25 سانتی متر برای اندازه ها و اندازه ها موجود است.

ما همچنین در مورد: تشک های خواب آور صحبت کردیم.

معایب تشک های انگلیس

در حقیقت ، ما نقصی در تشک های انگلیس آنقدر قابل توجه یا متداول مشاهده نکردیم که بتوانیم آنها را در دسته نقایص تشک های انگلیس قرار دهیم. برعکس ، انگلر ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد که ممکن است در انواع دیگر تشک ها وجود نداشته باشد. با این حال ، مهمترین چیزی که می تواند مصرف کننده را از نقص هر تشکی که ممکن است بعداً پس از یک دوره استفاده پیدا کند ، دور کند ، این است که تشک از یک مارک معروف است و توسط یک آژانس خصوصی یا معتمد خریداری شده است. فروشنده اطمینان حاصل کند که خدمات پس از فروش را دریافت می کند که به او امکان می دهد تشک را تعویض یا نقایص را در دوره گارانتی تعمیر کند.

تشک انگلیس یا جانسن

این سوال اخیراً بسیار تکرار شده است و آنچه ما دوست داریم به پیروان خود اشاره و توصیه کنیم و شاید این چیزی باشد که ممکن است بسیاری از مصرف کنندگان بدانند این نیست که تشک های انگلیس و تشک های جانسن در همان کارخانه همان شرکت تولید می شوند و تقریبا مشخصات مشابه حتی بسیاری از فروشندگان با مدل های انگلیس (انگلیس جانسن) تماس می گیرند.

با این حال ، این ما را از بررسی نظرات و ارزیابی های مصرف کننده باز نمی دارد ، که ما را به این نتیجه رساند که مدل های انگلیس ممکن است از لحاظ مواد با تشک های جانسن تفاوت کمی داشته باشند ، که لزوما به این معنی نیست که مصرف کننده به تشک های جانسن فکر نمی کند ، به عنوان هر یک رتبه قیمت خود را دارد و بنابراین هرچه کیفیت مواد و کیفیت کار بالاتر باشد قیمت ها بالاتر است. بنابراین ، در نظر گرفته می شود که طبقه قیمت در درجه اول در تعیین بهترین رتبه حاکم است.

توجه: ما در اینجا در مورد همه قیمت تشک های انگلیس صحبت کردیم ، آنها را اینجا ببینید >> قیمت تشک های انگلیس.

سوالات متداول در مورد تشک های انگلیس

انواع تشک های انگلیس کدامند؟

مدل خانمها ، مدل شهری ، مدل کارس ، مدل رویاها ، مدل ماروی ، مدل کلاسیک ، مدل Relax ، مدل ویکتوریا ، مدل فصلی ، مدل ماه عسل ، مدل ویسکوپدی ، مدل Kars Pelotop ، مدل اضافی فصلی.

شاخه های تشک های انگلیس کجا هستند؟

شهر نصر >> خیابان ذاکر حسین 62 ، جنب کتابفروشی های سمیرم و منطقه 7 ، شهر نصر.
شعبه مریلند >> خیابان 57 ال هگز ، دادگاه ، هلیوپولیس ، بین یارد و مریلند
شهر اسماعیلیه >> خیابان 18 ال گویش ، از مصطفی کامل ، پشت ساختمان فرماندار قدیمی ، تا خیابان سلطان حسین و محمد علی.
شعبه Hegaz >> خیابان 222 El Hegaz جنب مدرسه و مسجد Saeda Khadija _ Heliopolis _ در انتهای خیابان El Hegaz در حاشیه عبدالحمید بداوی و باشگاه الشمس.

شماره تلفن تشک های انگلیس چیست؟

شهر نصر >> 01015000198 _ 23897442.
Hedge Clone >> 01016670771 _ 21806556.
شعبه مریلند >> 01015000168 _ 26379972.
شهر اسماعیلیه >> 01099351555 _ 01227871000.

ابعاد تشک های انگلیس چیست؟

اندازه 90 190 190 ، ارتفاع 25 ، 27 ، 28 ، 30 و 37 سانتی متر.
اندازه 100 190 190 ، ارتفاع 24 ، 25 ، 27 ، 28 ، 30 و 37 سانتی متر.
اندازه 120 190 190 ، 195 و 200 ، ارتفاع 24 ، 25 ، 27 ، 28 ، 30 و 37 سانتی متر.
اندازه 140 190 190 ، 195 و 200 ، ارتفاع 24 ، 25 ، 27 ، 28 ، 30 و 37 سانتی متر.
اندازه 150 190 190 ، 195 و 200 ، ارتفاع 24 ، 25 ، 27 ، 28 ، 30 و 37 سانتی متر.
اندازه 160 190 190 ، 195 و 200 ، ارتفاع 24 ، 25 ، 27 ، 28 ، 30 و 37 سانتی متر.
اندازه 170 190 190 ، 195 و 200 ، ارتفاع 24 ، 25 ، 27 ، 28 ، 30 و 37 سانتی متر.
اندازه 180 190 190 ، 195 و 200 ، ارتفاع 24 ، 25 ، 27 ، 28 ، 30 و 37 سانتی متر.
اندازه 190 200 200 قد 25 ، 27 ، 28 ، 30 و 37 سانتی متر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *